RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkekle Yatmak

Rüyada erkekle yatmak çok farklı anlamlara gelir. Bekar bir bayanın tanımadığı bir erkekle yatması beklenmedik bir evlenme teklifi alacağına, yapacağı evlilikte mutlu bir yuva sahibi olacağını bildirir. Evli bir kadının yabancı bir erkekle yatması ise akraba çevresinde oluşan kıskançlıkların, kişinin maddi rahatlığı nedeniyle kendisini çekemeyen insanların olduğunu ifade eder. Aynı zamanda kurulan hayallerin sadece vakit kaybı olduğunu, gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan rüya sahibinin elindeki imkanlar çerçevesinde yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına tabir edilir. Bir erkeğin başka bir erkekle yattığını görmesi ise aile ve akraba çevresinden birinin gösterdiği iyi niyet ve yaptığı maddi fedakarlıklar sayesinde her türlü sorundan kısa sürede kurtulmak ve ferahlamak anlamındadır.

Rüyada Bir Erkekle Beraber Olmak

Bekar kadınlar için istemeden de olsa günaha gireceklerine veya birine haksızlık yapacaklarına, inançlarından tavizler verecekleri bir dönemden geçecekleri için maneviyatlarında zayıflıkların ortaya çıkacağına alamettir. Evli bir kadının eşi dışında bir erkekle görmesi ise ahlaken zayıf kimselerin attığı iftiralar veya bu kimselerin söyledikleri yalanlar yüzünden aile içinde istenmeyen durumlar yaşayacaklarına, kendilerini ispat etmek zorunda kalacakları bu süreçte duygusal ve psikolojik olarak yıpranacaklarını işaret eder.

Rüyada Bir Erkekle Uyumak

Yer yatağında tanıdığı bir erkekle uyuduğunu gören kimselerin karşısında yeni bir fırsat çıkar, hayırlı kapılar açılır. Yüksek bir yatakta uyuduğunu görmesi ise iş konusunda zirveye çıkacağı ve arkasında sürekli olarak kendisini destekleyen birinin olacağını bildirir. Erkeğin erkekle uyuduğunu görmesi eski bir arkadaşla yaşanacak küslüğün, kırgınlığın bir müddet devam edeceğini, bu kimseyle yeniden barışılsa dahi eskisi gibi olunmayacağını delalet eder.

Rüyada Erkekle Yatmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin içinde bulunduğu süreçte birine güvenme ihtiyacı içinde olduğunu ve özellikle kendisine yük olan, fazla gelen duygularını, düşüncelerini veya yaşanmışlıkları paylaşma arzusu taşıdığını işaret eder. Kendini ispatlamak veya ifade etmek için çabalamak manasındadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!