RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkeklik Organı Görmek

Rüyada erkeklik organı görmek, kazanılacak paranın çokluğunu ve sahip olunacak malın bolluğu işaret eder. Rüyada görülen erkeklik organı, kimi zaman sevinçli bir haberi veya sağlıklı bir hayatı simgeler. Rüyada görülen erkeklik organının büyük olması, kişinin dünyada çok malının ve mülkünün olacağına, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına işarettir. Rüyada bir kadının tanımadığı bir erkeğin organını görmesi, doğru yolda olmadığına, namusuna ve şerefine leke gelebilecek hareketlerin içinde olduğuna delalet etmektedir. Hamile bir kadının erkeklik organı görmesi ise, doğacak olan sağlıklı erkek bebeği müjdelemektedir.

Rüyada Erkeğin Sünnet Olması

Rüyada erkeğin sünnet olması, rüya sahibi kişinin günahlarından arınıp, tövbe edip, temizleneceğine delalet eder. Ayrıca gizli kalmış sırların ortaya çıkması olarak da yorumlanan erkeğin sünnet olması, bazen sağlıklı evlat sahibi olmaya, bazen de namusunun korunmasına ve borcun kolay ödenmesine yorumlanır. Rüyada sünnet düğünü görmek, bekar kişi için evlenmeye, evli kişiler için ise sevinilecek bir habere işaret eder. Aynı zamanda günaha girmeye ya da hafif geçecek bir hastalığa tabir edilmektedir.

Rüyada Kadınlık Organı Görmek

Rüyada kadınlık organı görmek, maddi manevi yaşanan sıkıntıların giderecek azalacağına ve rüya sahibi kişinin kederden ve üzüntüden kurtulacağına işaret eder. Bekar erkek için bu rüya, hayırlı ve namuslu bir kadın ile evlenmeye, evli erkek için karısına sadık kalması gerektiğine yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasında gördüğü kadınlık organından faydalanıyor olması harama el uzatmaya, kişiye emanet edilen mala iyi bakamayacağına delalet eder.

Rüyada Erkeklik Organını Ellemek

Rüyada erkeklik organını ellemek, rüya sahibi kişinin feraha ve sevince ulaşacağına delalet eder. Rüyada bir kadının erkeklik organını ellediğini görmesi sağlıklı bir erkek bebeği olacağına, erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!