RuyaTabirleri.com

Rüyada Eroin Görmek

Rüyada eroin görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır dünyadan bihaber yaşadığına ve hayatla ilgili hiçbir şeyi umursamadığına ve hiçbir şeyle ilgilenmediğine delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında ya da aile hayatında büyük sıkıntılara neden olacak ve uzun bir süre rüya sahibini meşgul edecek çok büyük hatta ölümcül bir hastalığa ya da sonunda hapis görünen bir soruna işaret eder.

Rüyada Bir İnsanın Eroin Kullandığını Görmek

Rüyada bir insanın eroin kullandığını görmek, eroin görmekle aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, dünyayla ilişkisini kopartmasına ve çok uzun bir süre dünyayla ilgili hiçbir işe bulaşmamasına tabir edilir.

Rüyada Bir Kişinin Eroin Kullanarak Komaya Girdiğini Görmek

Rüyada bir kişinin eroin kullanarak komaya girdiğini görmek, gerçekleşmesi çaba sarfedilen bir işin ya da çalışmanın sonucunun epey bir süre gecikmesine delalet eder.

Rüyada Eroin Satıcısı Görmek

Rüyada eroin satıcısı görmek, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak büyük bir sorun karşısında çözümsüz kalındığı için duyulacak üzüntüye ve çaresizliğe işaret eder.

Rüyada Eroin Sattığını Görmek

Rüyada eroin sattığını görmek, sağlık durumunda meydana gelecek büyük bir bozulmaya ve bu durumun uzun bir süre devam edip rüya sahibinin ve sevdiklerinin çok sıkıntılar çekmesine yorumlanır.

Rüyada Uyuşturucu Kullanmak

Rüyada uyuşturucu kullandığını görmek, aile hayatında ve iş hayatında sürekli çalkantılı ve tutarsız dönemler geçirildiğine ve bu durumun büyük sorunlar yaratacağına işaret eder.

Rüyada Kokain Görmek

Rüyada kokain görmek, rüya sahibinin, çevresindeki insanlara verdiği sözlerin ve yapmak zorunda olduğu şeylerin altında ezildiğine tabir olunur.

Rüyada Kokain Kullanmak

Rüyada kokain kullanmak, rüyayı gören kişinin, kendisini duygusal açıdan boşlukta ve yalnız hissetmesine ve bazı duygularından yoksun kaldığını düşünmesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!