RuyaTabirleri.com

Rüyada Erozyon Görmek

Rüyada erozyon görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına ve ferahlığa çıkacağına alamet eder. Aynı zamanda, çok kazanç elde edeceği bir işe girip rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Heyelan Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşadığı bazı olaylardan ötürü çok sıkıntılı bir durum yaşayacağına, bu sebeple kendisine dikkat etmesi, duygusal açıdan daha kuvvetli olması, çeşitli çalışmalar gerçekleştirmek için kafasını toparlaması ve uzun bir zamandan beri yaşadığı sorunları kısa bir zaman içinde ortadan kaldırması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde ve aile hayatı içinde çok büyük sıkıntılar çekeceği bir döneme gireceğine, bu yüzden kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Kasırga Görmek

Rüya sahibinin, insanlar tarafından pek sevilmeyen bazı özelliklerinin olduğuna, eğer bu özelliklerini değiştirmezse bazı büyük sorunlar yaşayacağına, bu sorunların günden güne daha iyi bir şekilde düzelteceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Tufan Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde hiç beklemediği bir anda şansının döneceğine, işlerinin bir anda farklı bir yol alacağına ve sıkıntılı olduğu durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deprem hakkında her türlü rüyaya cevap bulmanız için size Rüyada Deprem Olduğunu Görmek sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!