RuyaTabirleri.com

Rüyada Erzak Görmek

Rüyada erzak görmek, rüya sahibinin, parasal durumunda yaşanacak dalgalanmaya, yaptığı işlerin kesintiye uğrayacağına ve bir süre sonra eskisinden daha iyi işlere kavuşacağına delalet eder. İşlerin bozuşmasıyla aile hayatında huzursuzluk yaşanacağına ama bu durumun kısa süreceğine yorumlanır. Aynı zamanda, en olmadık anda yaşanacak sorunların bir anda bitmesine ve çok güzel ve sevinçli haberlerin gelmesine işarettir.

Rüyada Erzak Yüklü Araç Görmek

Rüyada erzak yüklü araç görmek, rüyayı gören kişinin hanesinde ve iş hayatında yaşanacak olan bolluk ve berekete ve durumun uzunca bir süre devam edeceğine delalettir.

Rüyada Kiler Görmek

Rüyada kiler görmek, insanlara karşı beslenen kine ve nefrete, art niyete ve yapılmak istenen kötülüklere yorumlanır. Rüya sahibinin, içinde sakladığı kötü duygulara ve insanlar için beslediği iyi duygulara da işarettir.

Rüyada Kullanılmayan Kiler Görmek

Rüyada kullanılmayan kiler görmek, kişide meydana gelen davranış değişikliğine, yeni açılımlar yapılacağına ve bu yapılanların hayırlı değişiklikler olacağına yorulur.

Rüyada Ambar Görmek

Rüyada ambar görmek, rüyayı gören kişinin, karakterinde taşıdığı doğru ve yanlış yönlere ve bu yönlerin kişiye çeşitli sorunlar ya da başarılar olarak dönmesine yorulur. Aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatında yapılacak yeni ve büyük bir atılıma delalet eder.

Rüyada Yulaf Görmek

Rüyada yulaf görmek, beklenmedik bir anda alınacak hayırlı ve sevinçli haberlere delalet eder. Yapılan işlerin büyük miktarda para ve mal mülk getireceğine de yorumlanır.

Rüyada Yulaf Yediğini Görmek

Rüyada yulaf yediğini gören kişinin, çalışarak para kazanmasına ve ömrünün sonuna kadar rahatlık ve refah içinde yaşamasına delalet eder. Rüya sahibinin, sadece kendisini değil, yardıma muhtaç insanları da düşündüğünü ve onlara her fırsatta yardım etmeye çalıştığını delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!