RuyaTabirleri.com

Rüyada Erzak Görmek

Rüyada erzak görmek, rüya sahibinin, parasal durumunda yaşanacak dalgalanmaya, yaptığı işlerin kesintiye uğrayacağına ve bir süre sonra eskisinden daha iyi işlere kavuşacağına delalet eder. İşlerin bozuşmasıyla aile hayatında huzursuzluk yaşanacağına ama bu durumun kısa süreceğine yorumlanır. Aynı zamanda, en olmadık anda yaşanacak sorunların bir anda bitmesine ve çok güzel ve sevinçli haberlerin gelmesine işarettir.

Rüyada Erzak Yüklü Araç Görmek

Rüyada erzak yüklü araç görmek, rüyayı gören kişinin hanesinde ve iş hayatında yaşanacak olan bolluk ve berekete ve durumun uzunca bir süre devam edeceğine delalettir.

Rüyada Kiler Görmek

Rüyada kiler görmek, insanlara karşı beslenen kine ve nefrete, art niyete ve yapılmak istenen kötülüklere yorumlanır. Rüya sahibinin, içinde sakladığı kötü duygulara ve insanlar için beslediği iyi duygulara da işarettir.

Rüyada Kullanılmayan Kiler Görmek

Rüyada kullanılmayan kiler görmek, kişide meydana gelen davranış değişikliğine, yeni açılımlar yapılacağına ve bu yapılanların hayırlı değişiklikler olacağına yorulur.

Rüyada Ambar Görmek

Rüyada ambar görmek, rüyayı gören kişinin, karakterinde taşıdığı doğru ve yanlış yönlere ve bu yönlerin kişiye çeşitli sorunlar ya da başarılar olarak dönmesine yorulur. Aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatında yapılacak yeni ve büyük bir atılıma delalet eder.

Rüyada Yulaf Görmek

Rüyada yulaf görmek, beklenmedik bir anda alınacak hayırlı ve sevinçli haberlere delalet eder. Yapılan işlerin büyük miktarda para ve mal mülk getireceğine de yorumlanır.

Rüyada Yulaf Yediğini Görmek

Rüyada yulaf yediğini gören kişinin, çalışarak para kazanmasına ve ömrünün sonuna kadar rahatlık ve refah içinde yaşamasına delalet eder. Rüya sahibinin, sadece kendisini değil, yardıma muhtaç insanları da düşündüğünü ve onlara her fırsatta yardım etmeye çalıştığını delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Erzak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ülkü akbas (25 Ekim 2015 saat: 14:13)

    Evin altindaki mahsene iniyorum birkadin var once korkuyorum Kim oldugunu soruyorum kendisinin yeni oldugunu onedenle orada oldugunu soyluyor bende once ihlas sonra fatiha dualarini okuyorum ssonra bakiyorumki etrafta onun gibi Coksayida insan var sohbet ediyorum yanimda yengem De var birsuru yiyecekler var insanlara yiyeceklerden veriyoruz yiyeceklerin uzerini acik birakiyoruz herzaman alabileceklerini soyluyoruz ‘ve huzulu bir sekilde oradan ayrilip uyaniyorum

  2. hatice (02 Şubat 2015 saat: 10:22)

    rüyamda bir tanıdık elinde bir koli kola yağ şeker siyah poşetlere koyulmuş erzakları taşıdığını görüyorum onu görünce bende yardıma gidiyorum taşımasına poşetin bir ucundan ben diğer ucundan o tutuyor birlikte taşıyorduk yolda giderkende sohbet ediyorduk

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,