RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada eşarp görmek, rüya sahibinin yumuşak başlılığına, anlayışına, hoş görüsüne ve güler yüzlülüğüne işaret eder. Rüya sahibi başına gelen iyi şeyleri de kötü şeyleri de yaradana bağlayarak, payına düşene hiç ses çıkarmadan, isyan etmeden yaşayışı ile tabir edilir. Rüya sahibi elindekilerle yetinmesini bilen, haline her zaman şükreden, Allah’tan kendisi için her zaman sağlık ve huzur isteyen kişi olarak tasvir edilir. Çünkü rüya sahibi için en büyük servet de zenginlik de sağlık ve huzurdur. Rüyada eşarp görmek alçakgönüllü ve naif kişilere delalet eder.

Rüyada Eşarp Örttüğünü Görmek

Rüya sahibinin anne ve babasının rızasını alarak, hayatı ile ilgili güzel ve önemli bir adım atacağına ve bu işten de mutluluk ve başarı ile çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda hayırlı evlatlar ve kalabalık aile sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Eşarp Hediye Almak

Allah katında tövbekâr olmaya, kırılan gönülleri yeniden kazanmaya, hak yoluna bir daha hiç ayrılmamak ve günah işlememek üzere geri dönmeye tabir edilir. Rüya sahibi özeleştiri yaparak, kendine dışarıdan bakmayı başaracak ve tüm eksiklerini fark ederek kendini tamamlamaya çalışacak demektir.

Rüyada Eşarp Kaybetmek

Eski dostlarla bir araya gelmeye ve nostalji yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi, çocukluğunu geçirdiği yerlere gidecek, oradaki çocukluk arkadaşları ile bir araya gelerek zaman zaman mutluluk zaman zaman hüzün yaşayacak demektir.

Rüyada Eşarp Dağıtmak

Varlık ile tabir edilir. Rüya sahibinin varlık içinde olan eşinden ya da eşinin ailesinden göreceği yardım sayesinde onlarla birlikte kendisinin de kalkınacağına ve zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Eşarp İğnesi Görmek

İç açıcı haberler almak ve karlı işlere girmek sureti ile huzur, mutluluk ve para sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,