RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşcinsel Görmek

Rüyada eşcinsel görmek çok farklı şekillerde yorumlanır ancak genel olarak kişinin hayatı pozitif yönleriyle yaşadığını, her zaman kötülükte bile iyi bir yan bulmaya çalıştığını gösterir. Saf duygulara, iyi niyete ve arkadaş canlısı olmaya yorumlandığı gibi, eğlenceli ortamlarda bulunacak olmaya, ilerleyen günlerde kişinin iş dışında çok sayıda sosyal aktiviteye katılacağına alamettir. Rüya sahibinin çok çocuklu bir aileye sahip olacağına yahut akraba sayısının fazlalığına yorumlanır. Aile içinde sıklıkla kalabalık ortamların olacağına, kutlamalara veya partilere icabet etmeye işarettir. Eşcinsel erkek görmek yakın arkadaşların eğlenceye düşkün, macerayı seven ve seyahat eden kimseler olacağını, eşcinsel bayan görmek ise kişinin yakın çevresinden birinin kendisine platonik bir aşkla bağlandığını delalet eder.

Rüyada Eşcinsel Olduğunu Görmek

Zenginliğin, varlıklı bir hayat sürecek olmanın habercisi olan rüya, kişinin geniş bir çevreye dahil olacağını, arkadaşlarının birbirinden farklı düşünen, sanata, müziğe, doğaya ve maceraya tutkun kimselerden oluşacağını tabir eder. Aynı zamanda kişinin anlık yaşayan, özgürlüğüne düşkün ve kimseden emir almayı sevmeyen biri olduğunu bu nedenle iş konusunda zaman zaman sıkıntıya düşeceğini fakat kendisini doğru ifade edeceği için tatsızlıkları kısa sürede çözeceğini bildirir.

Rüyada Eşcinsel Biriyle Tanışmak

Rüya sahibinin ilgisini çeken birine işarettir ki eğer kişi bekarsa bu kimse karşı cinsten biri olur. Yeni bir aşkın filizleneceğini yahut evli kimseler için eşlerine karşı ani kıskançlık duyguları içine gireceklerini bildirir. Sevilen kimseye yapılacak güzel bir sürprizin veya beraber çıkılacak bir yolculuğun da tabiridir.

Rüyada Eşcinsel Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin ruh eşini aradığını ve karşısındaki kişinin de kendisi gibi düşünmesini arzu ettiğini, desteklenmeye, hoşgörüye ve sevgiye duyduğu ihtiyacı ifade eder. Aynı zamanda neşeli, eğlenceli bir kişiliğin, yardıma muhtaç kişilere el uzatmanın verdiği mutluluğu da delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,