RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşeğe Binmek

Rüyada eşeğe binmek, başarının artmasına, ilerlemeye, mesleğinde yol kat etmeye, büyük, önemli ve takdir edilecek işlere imza atmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kendine olan inancı ile çalışkanlığını bir araya getirmesi sayesinde altından kalkamayacağı hiçbir zorluk olmayacağına, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına ve olumlu sonuçlar alacağına delalet eder. İşin ehli olacak donanıma sahip olmaya ve büyük hedefleri gerçekleştirmeye işaret eder.

Rüyada Eşeğe Bindiğini Görmek

Amaçlar doğrultusunda hayırlı gelişmeler yaşamaya, güzel ve mutluluk verici ilerlemeler kaydetmeye ve emeklerin karşılığını görmeye alamet eder. Rüya sahibinin meslek ve ticaret hayatında profesyonel bir kimse olacağı ve kendi alanında hiçbir rakibi bulunmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Birinin Eşeğe Bindiğini Görmek

O kimse ile ilgili olarak hayırlı haberler almaya delalet eder. Kişi, rüyasında kimin eşeğe bindiğini görürse o kimsenin yeni atılımlar yapacağını ve büyük girişimlerde bulunacağını duyacak demektir.

Rüyada Eşeğe Ters Binmek

Rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse bildiğini okuması nedeni ile başarısız olacağına, maddi zarara uğrayacağına ve bu durumun aynı zamanda kendisini psikolojik olarak da etkileyeceğine alamet eder. Daha ziyade bildiklerinden ve inandıklarından taviz vermeyen fakat yanlış bildikleri nedeni ile sıkıntıya düşen bir kimseye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Eşeğe Binmek

Rüya sahibi için çok hayırlıdır. Büyük kısmet kapılarına ulaşmaya yorulur ve rüyayı gören kişinin dünya mallarından ve nimetlerinden kimsenin kolay kolay sahip olamayacağını elde edeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Eşek Görmek

Rüya sahibinin hikmet sahibi bir alim olacağına yorulur. Okumak ve bilgilenmek sayesinde en büyük zenginlik olan bilgi zengini olmaya, yaşamın manasını anlamaya, kendini insanlara yol göstermeye adayarak ulvi insanlar arasına girmeye ve seçkin bir kimse durumuna erişmeye rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eşeğe Binmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Serpil (24 Aralık 2014 saat: 08:00)

    Rüyamda eşeğe binmiş yeşillikler arasında geziyordum sanırım biri daha vardı ysnımda dma net hatırlamıyorum sonra bir baktık çok kotkunç bir uçurumun kenarına gelmişiz ordan düşsek paramparça oluruz ağlayıp bağırmaya başladık çünkü kurtulmak için hiç bir şansımız yoktu tam uçurumdan aşağı ucucskken birden eşek semerini bir hamle ile sıyırıp çıkarttı bizimle beraber biz orada düştük ve kurtulduk eşekte atladı bitti öldü mü bilmiyorum….sonra biz kendi aramızda konuşmaya yorum yapmaya başladık eğer eşşek bunu yapmasaydı kurtulamazdık diye…karışıktı yani

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,