RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşek Arısı Görmek

Rüyada eşek arısı, rüya sahibinin olgunlaşması ve gençlik heveslerinden kurtulmasına işaret eder.  Rüya sahibi, kötü alışkanlıklarından ve kötü duygularından arınacak, herkes tarafından takdir edilecek özelliklerde bir kişi olacak demektir. Rüyada eşek arısı görmek, rüya sahibinin hoyrat ve günü birlik yaşam alışkanlığını değiştireceğine, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, toplum içinde daha oturaklı davranacağına tabir edilir.

Rüyada Eşek Arısı Sokması

Allah’ın nimetlerine bolca sahip olmaya ve bereket içinde yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi, gelecekte, şu anda sahip olduğu varlığın iki katına kavuşacak ve çok daha rahat bir şekilde yaşayacak demektir.

Rüyada Eşek Arısı Kovanı Görmek

Rüyasında eşek arısı kovanı gören kişinin, bazı takıntıları olduğu, bunlara çok bağlı kaldığı için de huzurunun eksik kaldığı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin istediği rahat ve huzur dolu yaşamın önündeki engel bu takıntılardır aslında.

Rüyada Eşek Arısı Öldürmek

Rüyasında eşek arısı öldürdüğünü gören rüya sahibi, duygularını ifade etmekte güçlük çekiyordur diye tabir edilir. Rüya sahibi, sevgisini göstermekte çekiniyor bu nedenle de ondan güzel sözler duymayı ve sevildiğini hissetmeyi bekleyen kişilerin beklentilerine karşılık veremiyordur. Oysa, sevgisini dışa vurmayı becerebilse her şey yoluna girecektir.

Rüyada Eşek Arısı Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin duygu ve düşünceleri konusunda samimi olmadığına işaret eder. Kişi, aslında farklı düşünüyor ama farklı hareket ediyor demektir. Bu durum insanlar arasında hoş karşılanmayacaktır.

Rüyada Eşek Arısı Saldırısı

Rüyasında eşek arısı saldırısına uğradığını gören kişinin çevresinde işlerine ve mutluluğuna engel olmaya çalışan, eteğine dolanan ve sırtında kambur yaratan kişiler olduğu anlamına gelir. Bu kişiler, rüya sahibine en iyi ihtimalle, kötü konuşarak kendisinin demoralize olmasını sağlamak suretiyle zarar vermektedirler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: