RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşik Görmek

Rüyada eşik görmek, bir yol ayrımında durmak ve düşünmek anlamına gelir. Kişinin çok yakın bir zamanda hayatı ile ilgili uzun süredir ertelediği bir konuda düşünmek zorunda kalacağına ve bir karara varması gerektiğine işaret eden rüya, alınacak karar doğrultusunda çok farklı bir hayatın sürdürüleceğine de yorumlanır. Bekar kişiler için evlilik ve aile kurmak, evli kişiler için yeni bir eve taşınmak, iş arayanlar için akılda olmayan veya hayal edilemeyen bir işe kavuşmak gibi anlamlara da gelir. Yaşanan gelişmelerin rüya sahibinin hayatında çok ciddi ve köklü değişikliklere sebep olacağını bildiren rüya genellikle ikilik içinde kalınan durumların sona ermesine yönelik adımlar atılmasının kişide oluşturacağı huzura da işaret eder.

Rüyada Eşikte Durduğunu Görmek

Cesaretsizlik nedeni ile kişinin bir türlü isteklerini yerine getirmesine yardımcı olacak adımları atamadığına, özgüveninin eksikliği yüzünden çevresi tarafından da korkak olarak adlandırıldığına ve bu durumun kendisinde aslında büyük bir üzüntüye sebep olduğuna alamet eder. Eşikte durduğunu gören kişiler ortaklık durumlarına son verme düşünceleri içine girecekleri bazı gelişmeler yaşarlar ve bu durum mali anlamda kişiyi zora sokacağından dolayı içinde bulundukları durumu bir süre daha sürdürme kararı alırlar. Eylemsizlik içeren rüya, gereken adımları doğru zamanda atmak için fırsat kollandığının da işaretidir.

Rüyada Eşikten Atladığını Görmek

Kişinin oturduğu evden yepyeni bir eve taşınacağını müjdeleyen rüya, maddi olanakları daha iyi olan bir işe geçmek anlamına da gelir. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı olumsuzlukların aksine, önündeki günlerin ona her açıdan büyük sürprizler getireceğine, hayatında değişiklik yapmak için çok uygun bir zamanda olduğuna tabir edilir.

Rüyada Eşik Görmenin Psikolojik Yorumu

Eşik genellikle rüya sahibinin çok büyük bir ikilem yaşadığı anlamına gelir. Mevcut durumun kişiyi sürekli olarak düşündürdüğüne veya geleceğine yönelik sağlıklı kararlar alamadığına da alamet olan rüya, özel yaşamda kafa karıştıran bir ilişkiye sahip olmanın, bu durumun da kişiyi olumsuz etkilediğinin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!