RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşimi Görmek

Rüyada eşimi görmek, hem olumlu hem de olumsuz şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin karşısına bazı aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, işlerinin bozulacağına, ağız tadının da kaçacağına rivayet edilir. Bu rüya bir diğer yandan da rüya sahibinin güç ve kudret sahibi olacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına ve iyi geçineceğine yorulur.

Rüyada Eşimi Hasta Görmek

Rüyanın tam aksine rüyayı gören kişinin eşi ile sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun yaşayacağına, bol muhabbette kalacağına, birbirlerine karşı saygı ve sevgi çerçevesinde olacaklarına, kıymet bileceklerine ve ilk günkü kadar sadık ve bağlı kalacaklarına tabir edilir. Rüya sahibinin eşinden razı geleceğine ve onunla istediği saadeti ve uyumu yakalayacağı anlamına gelir.

Rüyada Eşimi Gelinlikle Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına alamet eder.

Rüyada Eşimi Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin müjdeli bir haber alacağına ya da sürpriz bir gelişmeyle karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin işinden yana özel bir gelişmeyle karşılaşacağına bu durumu da başta eşi olmak üzere çevresindekilerle paylaşacağına yorulur.

Rüyada Eşimi Asker Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisinin de eşinin de güvende olduğu anlamına gelir. Kötülüklerden, kazalardan, belalardan, melanetlerden, uğursuzluklardan ve insanların şerli olanlarından uzakta olmaya tabir edilir.

Rüyada Eşimi Namaz Kılarken Görmek

Rüyayı gören kişiye Allah tarafından gelecek bir iyiliğe ve yardıma alamet eder ve rüyayı gören kişinin dualarının kabul olacağına, işlerinin açılacağına, bahtının güzelleşeceğine, kötü günlerinin biteceğine yorulur. Rüya sahibinin çarelere, çözümlere ve şifalara kavuşacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eşimi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ismail (07 Aralık 2014 saat: 05:06)

  S.a hocam rüyamda eşimle evde otururkenakşam telefonum çalışıyor kargodan arıyolar ve kargom oldunu söylüyorlar kapı çalıyo ve kızdan kargoyu teslim alıyorum ve bi acelecilik ondan numarasinı yazmasını ve bana vermesini istiyorm ve takvim yaprağında alıyorum numarasını sonra saklamaya çalışıyorum kızin evimin önünden ayrılmadığıni fark ediyorum evden uzaklaşırken kız arkamdan geliyo ve eşimin bizi farkettiğini farkediyorum kıza gitmesini ve onu arayacağımi söylüyorum bi telaş içinde eve dönüyorum misafirler geliyo arkadaşım kızın yollu olduğunu ve öyle olduğunu bildiğimi söylüyorm yapışkan biri oldunu söylüyo öyle olduğunu duyunca kurtulmak istiyorum kovuyorum tehtit ediyorum fakat bir türlü gitmiyo sonra evin önunde oturduğu yerde uyuya kalıyo kömürlüge gidiyorum arkamdan geliyo karım görüyo babama herşeyi anlatacağını söylüyo ve bende kızın verdiği takvim yaprağını yakarken numarasını görüyorum üstüne basıyorum eşimin arkasından giderken uyanıyorum. Uyandıktan sonra huzursuz okuyorum. Bunu net şekilde açıklarsanız çok minnettar olurum şimdiden teşekkürler.

 2. ismail (07 Aralık 2014 saat: 04:56)

  S.a hocam rüyamda eşimle evde otururkenakşam telefonum çalışıyor kargodan arıyolar ve kargom oldunu söylüyorlar kapı çalıyo ve kızdan kargoyu teslim alıyorum ve bi acelecilik ondan numarasinı yazmasını ve bana vermesini istiyorm ve takvim yaprağında alıyorum numarasını sonra saklamaya çalışıyorum kızin evimin önünden ayrılmadığıni fark ediyorum evden uzaklaşırken kız arkamdan geliyo ve eşimin bizi farkettiğini farkediyorum kıza gitmesini ve onu arayacağımi söylüyorum eve dönüyorum bi telaş içinde misafirler geliyo arkadaşım kızın yollu olduğunu ve öyle olduğunu bildiğimi söylüyorm yapışkan biri oldunu söylüyo sonra evin önunde oturduğu yerde uyuya kalıyo kömürlüge gidiyorum arkamdan geliyo karım görüyo babama herşeyi anlatacağını söylüyo ve bende kızın verdiği takvim yaprağını yakarken numarasını görüyorum üstüne basıyorum eşimin arkasından giderken uyanıyorum. Uyandıktan sonra huzursuz okuyorum. Bunu net şekilde açıklarsanız çok minnettar olurum şimdiden teşekkürler.

 3. Cıgdem (21 Eylül 2014 saat: 09:56)

  Hocam ruyamda esımı sag elinden ben sol elinden dovmeli bir bayan cekıyordu bu sekılde uzun bır sure esımı cekıstırdık daha sonra esım belım elımden cok sıkı tutuyordu ancak bırden bayana dogru dustu onlar karanlık ve alcaktaydı ben aydınlık ve yuksekteydım esım bayana dogru cekıstırmenın sonunda bırden duştu.bu ruyadan cok etkılendım hocam acıkcası olumsuz etkılendım.yorumlarsanız cok sevınırım.tesekkurler

 4. ahmet emre nak (24 Temmuz 2014 saat: 16:38)

  Mrb iyi gunler ben du gece ruyamda turbe de dua ediyordum bir dede ile turbede dua ediyoruz sesli bir sekilde snra biri gelip dedeye laf soliyuor bendenkalkip duam bitince dedeye laf soleyen kisiyi dovuyorum snra kaciyor kacarken yine laf soluyor yakalayip tekrardan dovuyorum ensesimden tutup cop kovasina attim kisiyi sonra dondumde dede ayni yerinde oturmus dua ediyordu bende baktim turbenin oldugu yerde turbe kalkmis yerinde yok yourmlarsaniz sevinirim tskler iyi gunler.

 5. ahmet emre nak (09 Temmuz 2014 saat: 09:58)

  Mrb ben ruyamda esimi kacirmislar benden bazi oyunlari kazanmami istiyorlar snrasinda şelale gibi bir yerden botla asagiya iniyorum su tertezmiz iki kiz cocuguyla ayni botla iniyoruz snra tekrar yukari cikmak istiyorum ama.suyum sonunda kirli gibi gorunuyor ama yukardan gelen su tertemiz tekrardan ayni sekilde selale gibi yerden kaymak icin tekrardan suyun basina cikmak icin minubuse biniyorum yolun yarisinda uyaniyorum ruyami yorumlsrsaniz seviniirm.tskler.

 6. huseyin (16 Mart 2014 saat: 11:59)

  hocam ruyamda yakın bi arkadaşım ile eşimin benden gizli bir şekilde cinsel ilişkiye girdiklerini gördüm ruyanin ilerisinde arkadaşın evinde ona hesap sormaya başlıyorum hiç karsılık veremıyor evimdede eşime hesap soruyorum aynı şekilde cevap vermıyor. bu ruya psikolojik olarak beni hem sinir hemde üzüyor ole arkadaşımıda eve çok çagırmam nedir bu ruyanın hikmeti hocam.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,