RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşimi Görmek

Rüyada eşimi görmek, hem olumlu hem de olumsuz şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin karşısına bazı aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, işlerinin bozulacağına, ağız tadının da kaçacağına rivayet edilir. Bu rüya bir diğer yandan da rüya sahibinin güç ve kudret sahibi olacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına ve iyi geçineceğine yorulur.

Rüyada Eşimi Hasta Görmek

Rüyanın tam aksine rüyayı gören kişinin eşi ile sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun yaşayacağına, bol muhabbette kalacağına, birbirlerine karşı saygı ve sevgi çerçevesinde olacaklarına, kıymet bileceklerine ve ilk günkü kadar sadık ve bağlı kalacaklarına tabir edilir. Rüya sahibinin eşinden razı geleceğine ve onunla istediği saadeti ve uyumu yakalayacağı anlamına gelir.

Rüyada Eşimi Gelinlikle Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına alamet eder.

Rüyada Eşimi Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin müjdeli bir haber alacağına ya da sürpriz bir gelişmeyle karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin işinden yana özel bir gelişmeyle karşılaşacağına bu durumu da başta eşi olmak üzere çevresindekilerle paylaşacağına yorulur.

Rüyada Eşimi Asker Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisinin de eşinin de güvende olduğu anlamına gelir. Kötülüklerden, kazalardan, belalardan, melanetlerden, uğursuzluklardan ve insanların şerli olanlarından uzakta olmaya tabir edilir.

Rüyada Eşimi Namaz Kılarken Görmek

Rüyayı gören kişiye Allah tarafından gelecek bir iyiliğe ve yardıma alamet eder ve rüyayı gören kişinin dualarının kabul olacağına, işlerinin açılacağına, bahtının güzelleşeceğine, kötü günlerinin biteceğine yorulur. Rüya sahibinin çarelere, çözümlere ve şifalara kavuşacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,