RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşinden Boşanmak

Rüyada eşinden boşanmak, genellikle tersi ile yorumlanır. Yani bu rüyayı gören kişi, eğer evli ise eşi ile arasındaki muhabbet artar ve birbirilerine saygı sevgi çevresinde gelişen bir ilişkileri olur. Bu rüya bazen de ailevi huzursuzlukların habercisidir. Sizden kaynaklanmayan dışarıdan gelecek bir sorun yüzünden üzüleceğinize ve bu nedenle birtakım tartışmaların yaşanmasına işaret edebilmektedir. Rüyada eşinden boşanan kişi eğer evli değilse, kısa süre içerisinde evleneceğine ve evliliğinin ilk yıllarında birtakım problemler yaşayacağına delalet eder. Eşinden kavgalı gürültülü boşanan, eşine karşı bir hata yapar ve onun hakkına girecek hareketlerde bulunur. Eşinden boşandığını fakat aynı evde yaşamaya devam ettiğinizi görmeniz, bir günah işlediğinizin ve bu günahtan dolayı nikâhınızın tehlikeye düştüğünün göstergesidir.

Rüyada Eşinden Üç Talakla Boşanmak

Rüyada eşinden üç talakla boşanan kişi, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunur. Bu rüya eşinizden gizlediğiniz bir şeylerin olduğuna ve bu gizli olan şeylerin açığa çıkması sonucunda ailece zarar görebileceğinize işaret eder. Rüyada dinen boşanmak, gerçek hayatta işleyeceğiniz bir günahın habercisidir ve dikkatli olmanız gerektiğine dair bir uyarı mahiyetindedir.

Rüyada Boşandığı Eşi İle Evlenmek

Rüyada eşinden boşanan ve onunla tekrar evlenen, kötü insanların kandırması sonucunda büyük hatalar işler ve bu hatalardan daha sonra dönerek tövbe eder. Bu rüya eşinizin ve ailenizin değerini bilip, doğru yoldan ayrılmamanız gerektiğini gösteren bir uyarıcıdır. Yoksa ileride çok üzülüp sıkıntı yaşayacağınıza ve pişmanlık içinde kıvranacağınıza delalet eder.

Rüyada Eşinden Boşanmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada eşinden boşanan kişi yaşadığı birtakım ailevi sorunlardan ve eşi ile arasındaki problemlerden bıkmıştır. Bazen de bu rüya eşinizi kaybetme kokusu içinde olduğunuzun göstergesidir. Zira böyle bir rüya bazen içinizdeki gizli bir niyetten dolayı görebileceği gibi, duyduğunuz korku yüzünden de görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!