RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşine Düğün Yapmak

Rüyada eşine düğün yapmak, sevilen özel birine alınacak maddi değeri yüksek bir hediye anlamındadır. Beraberliklerde karşılıklı incelikler göstererek daha iyi ilişkiler kurmak ve gerginlikleri tamamen geride bırakmak demektir. Hayatın iyi yanlarının ve olumlu gelişmelerin tadını çıkaracak olan rüya sahibinin manevi olarak da çok rahat hissedeceğine, hiçbir unsurun huzurunu kaçırmayacağına tabir edilir. Yakın zamanda yaşanan endişelerden tamamen kurtulmak ve çıkan fırsatları anında görüp, değerlendirmek suretiyle kazançlı işlere imza atmak demektir. Kişinin iş konusundaki her emeğinin ailesine ve evliliğine de olumlu katkıları olacak anlamına gelir. Her türlü sosyal ortamda güçlü ve etkileyici etkileşimlerin olacağını, yakın dostlarla ya da aile üyeleri ile beraber alınan müjdeli bir haberden ötürü kutlama yapılacağını ifade eder.

Rüyada Eşinin Başkasıyla Evlendiğini Görmek

Mesleki anlamda kendisini sürekli eleştiren ve daha iyi olmak için çaba gösteren kişilerin yakın zaman içinde yaşayacakları bir öz güven eksikliği nedeniyle sorumluluklarında sıkıntılar baş gösterebilir. Güvensizlik duygusuyla hareket etmek doğru olmayacağı için kişinin bir an önce kendisini toparlayıp hayat düzenini eskisi gibi devam ettirmesi hayırlıdır. Yeniliklere açık olunsa bile mevcut düzenin bozulmasını engellemenin maddi kayıpların da önüne geçeceğini anlatır.

Rüyada Eşle Yeniden Evlenmek

Evlilik ve aşk meselelerinde şansın yaver gideceğini bildiren rüya, ayrılık yaşayan veya kırgınlık yüzünden sıkıntıya düşen kimselerin yeniden neşeli, mutlu hallerine geri döneceklerini ve aradaki buzları eriterek ilişkilerini biraz daha iyi bir noktaya taşıyacaklarını ifade eder. İkinci bir şans sahibi olmak veya yeni fırsatlar elde ederek var olan sorunları köklü şekilde çözmek demektir.

Rüyada Eşine Düğün Yapmanın Psikolojik Yorumu

Fedakarlığın ve başkalarını mutlu etmek için uğraşı vermenin ifadesi olan rüya kişinin bazı durumlarda merkeze sevdiği insanları koyduğunu da gösterir. Herkesi mutlu etmek, herkese yetmek için gösterilen çabanın tabiridir. İç huzurun ve dengeni bu sayede elde edildiğinin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!