RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşini Aldatmak

Rüyada eşini aldatmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında kendisi tarafından pek beğenilmeyecek ya da tasvip edilmeyecek bir işe imza atacağına, bu yüzden çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, çok büyük bir hayalkırıklığı yaşayarak bu durumu çeşitli şekillerde düzeltmeye ya da telafi etmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada Eşini Aldatan Kadın Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatında yaşadığı güzel ve mutlu günleri kıskanan, rüyayı gören kişinin, çok iyi, dürüst, cömert ve akıllı birisi olmasını çekemeyen kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına ve zor zamanlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Eşi Tarafından Aldatılmak

Çok sıkıntılı ve zor dönemler geçiren rüya sahibinin, iş hayatında çok zararlı adımlar atacağına, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine yorulur. Aynı zamanda, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına ve çok büyük sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Kocasını Aldatmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında yapacağı kötü bir şeyin bedelini eninde sonunda ödeyeceğine, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine ama her denediği yolda biraz daha sorunla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Karısını Aldatan Koca Görmek

Rüyayı gören kişinin, ailesi içindeki sevgiyi, saygıyı ve huzurlu ortamı çekemeyen kişilerin aile hakkında birçok yalan söyleyeceğine, aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eşini Aldatmak İle İlgili Rüyalar;

  1. zuhal (06 Aralık 2014 saat: 10:17)

    Rüyada Eşimle evli değilim ama önceden tanıdığım bir adamla nişanlıyım.nişanlanmadan önceki sevgilimle görüşüyormuşuz ve bir gün baba köyüme gidiyoruz. Orda birlikte oluyoruz hatta hamile olduğumu biliyorum o yüzden korkma deyip serbest bırakıyorum. Ama ona hamile olduğumu söylemiyorum. Sonra kalktık evin önünde bir cenaze töreni. O kadar kalabalık ve insanlar bizi gördü babama haber verirler diye aklımda değişik bahanelerle babamı kandırmayı düşünüyorum.yemyeşil güneşli bir günde. Fındık bahçesinde gezerken Sonra beni zamanında babama söyleyen hakkımda ileri geri konuşan adamı gördüm.o da bizi. Sonra çeşitli düşüncelerle uyandım.yani ben eski sevgilimi eski sevgilimle aldattım.Ben 3 yıllık evliyim şuan çok korktum çok suçlu hissediyorum kendimi. 2 yaşında bir oğlum var 5 Haftalıkta hamileyim. Teşekkür ederim

  2. özlem (29 Ekim 2014 saat: 09:51)

    1 yıllik evliyim normalde.Rüyamda yan dairedeyim (ki bizim yanda daire yok) orda genç bir erkek var ve bana çok iyi davranıyor sanki sevgili gibiyiz ama yakın değiliz.o biseylerle ugrasiyor durmadan ben seyrediyorum.evli olduğumu bilmiyor.bende nasıl söylerim diye dusunuyorum . eşimi aldatmis gıbı hissediyorum fakat aldatmiyorum ki.boyle bir rüyaydi yorumlarınız çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,