RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek

Rüyada eşini başkasıyla görmek, kişinin evliliğindeki sorunların üstesinden en kısa zamanda geleceğine, güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına delalet olur. Şayet rüya sahibi kadınsa, kocası ile ilgili büyük bir güven sorunu yaşadığı anlamına gelir. Eğer rüya sahibi erkekse,  karısına karşı hissettiği kıskançlık duygularının çok yersiz olduğu ve bu duyguları kontrol edilmesi gerektiğinin habercisidir. Bazı rüya alimleri ise, rüyasında eşini başkasıyla gören kişinin aile içinde fitne yüzünden yaşayacağı huzursuzluğa işaret eder.

Rüyada Eşini Yatakta Başkasıyla Görmek

Rüyada eşini yatakta başkasıyla gören kişinin, özel ve duygusal hayatında söylediği yalan nedeni ile yaşadığı pişmanlığa işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin aşk ve duygusal hayatında yaşadığı çarpık ilişkiler nedeni ile bilinçaltında yaşadığı korkuları ifade eder.

Rüyada Eşinin Başkası İle İlişkiye Girmesi

Kişinin ailesi ile ilgili yaşadığı güvensizlikleri ve karışılacağı hainlikleri ifade eder. Eşinizin sizden bir şey sakladığına, size dürüst davranmadığına ya da bazı hatalarını size belli etmeden saklamaya çalıştığına da işaret eder. Aynı zamanda evli olan rüya sahibi kendisini başkası ile ilişkiye girerken görüyorsa, helal olmayan bir şeyden haksız kazanç sağlayacağına işarettir.

Rüyada Sevgili İle İlişkiye Girmek

Rüyada sevgili ile cinsel ilişkiye girmek, hayal ettiğiniz tüm isteklerinizin gerçekleşeceğine delalet eder. Şayet rüyanızda birlikte olduğunuz kişiyi tanımıyorsanız, iş hayatınızda, ticari anlamda beklemediğiniz bir anda yaşayacağınız zararın ve itibarınızın zedeleneceğine işarettir. Rüyayı gören kişi erkekse, isteklerine kavuşacağına ancak dikkatli olmadığı takdirde işlerinde ilerlemeyeceğine, rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, ancak bu dönemin geçici olacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabircileri ise, rüya sahibinin dini inanç yönünden zayıfladığını, maneviyatını kaybettiğinin göstergesi olarak yorumlarlar. İslami tabirlere göre ise, rüyada cinsel ilişkide bulunmak büyük bir kısmete, iş hayatında kazanılacak rütbeye, sıkıntılardan kurtulmaya ve huzura kavuşmaya işaret olarak yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,