RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşini Çıplak Görmek

Rüyada eşini çıplak görmek, rüya sahibinin cinsine göre yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kadın ise, evliliğinizde kişilerin birbirini tanıma ve anlama konusunda bazı eksik noktalarının olduğunu temsil eder. Şayet rüya sahibi erkekse, anadan doğma çıplak görüyorsa yakın akrabalardan alınacak kötü bir ölüm haberi olarak tabir edilir. Bazı rüya tabircilerine göre de, rüyada çıplaklık darda olan kişiler için hayra, zengin kişiler için ise mal kaybı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Rüyasında kendini çıplak gören kişi, eğer çıplaklığından utanıyorsa yapacağı yanlış seçimler nedeni ile yaşayacağı büyük bir para kaybı olarak yorumlanırken, dini inançlarının da güçleneceği şeklinde tabir edilir. Kişi çıplaklığından utanmıyorsa ya da bu durumun farkında değilse, iş hayatında terfi etmek için çabalayacağına ancak sonuçlarının olumlu olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Soyunduğunu Görmek

Kişinin iş hayatında kaybedeceği prestij ve pozisyon olarak yorumlanır ya da farklı bir yorum olarak büyük ve ciddi bir hastalıktan kurtarılacağının habercisidir. Rüya sahibi kişi kendini bir odada yalnızken çıplak olarak görüyorsa, düşmanlarından biri kişinin zayıf yönlerini öğrenerek, tehdit ve şantaja maruz kalacağının habercisi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Çıplak Çocuk Görmek

Rüyada çıplak çocuk görmek, çocuğun cinsiyetine göre yorumlanmaktadır. Rüyada erkek çocuğu çıplak görmek, çok kısa zamanda gelecek olan temiz ve mutlu bir habere, kız çocuğu görmek ise kazanılacak mala ve mülke delalet eder. Rüya sahibi şayet çıplak çocuk görüp korkuyorsa, kötü bir haberin geleceğine işarettir.

Rüyada Erkeği Çıplak Görmek

Rüyada erkeği çıplak görmek, rüya sahibi kadın ise, yaşayacağı yasak bir gönül macerasından dolayı yaşanacak utanca ve bu gönül macerasından dolayı duyulacak vicdan azabına işaret etmektedir. Rüya sahibi erkek ise, dinen güçlü duygulara sahip bir insan olacağına ve rüya sahibi kişinin yakın bir zamanda hacca gideceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eşini Çıplak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gülseren (08 Ekim 2016 saat: 21:20)

  Rüyamda eşim çıplak sadece alt çamaşırı var binadaki yan komşulara gidip geliyor ben öyle dolaşıyor diye sinirlemiyorum sonra başka bir yerdeyim halamın oğlu ile evlenmişim güya Nasıl böyle bir hata yaptım diye kendi kendi mi yiyorum geri dönüşüde yok diyorum sonra halamın oğlundan çikolata istedim Bi sürü vardı onları yiyordum ordan Oray’a çok karışık rüyalar gördüm anlam veremiyorum bir aylık evliyim ve boşanma aşamasına geldik şimdiden eğer yorumlarsanız sevinirim

 2. Canan (11 Ağustos 2015 saat: 09:35)

  Rüyamda annem bizim evde, gece geç bir saat eşim zile basıyor annem açıyor. Eşim yanında temiz yüzlü yaşlıca daha önce tanımadığım bir adamla içeri giriyor ama ikisi de çıplak. Cinsel organları ceketleriyle kapalı. Kızıyorum bu saatte bu halde ne işin var diye o çok sakin bir şekilde önce başımıza neler geldi bir dinle diyor ben de bütün bunların açıklamasını yap diyorum orda uyandım

 3. yyyyyy (28 Şubat 2015 saat: 11:24)

  Rüyamda önce bir erkek çocuğu doğurdu ama bütün detaylarıyla gerçek bir doğum gibi yaşadım. Sonra hemen eşimle tatile gidiyoruz bana bir araba almış biraz eski bir araba anahtarını bana veriyor. Sonra eşimle birlikte bir binaya çıkıyoruz terası var eşim diyor ki atarım burdan birsey olmaz diyor, atlıyor gerçekten de birsey olmuyor ben yukarda o tekrar geliyor bir kaç kere daha aynı şekilde atlıyor sonra bak bu sefer ölürüm diyip atlıyor yere çırılçıplak düşüyor. Hemen aşağıya iniyorum üzerini kapatıyorum kimse görmedin diye halen elimde anahtar sürekli Ağlıyorum sonra bir sürü tanıdığım tanımadığım bir sürü insan geldi.

 4. Pelin (23 Aralık 2014 saat: 11:30)

  Rüyamda kendi evimize beni istemeye gelecekler diye yeni perdeler takıyorm eski perdeler de bembeyaz yenilerine ama ev eski bir de nişanlımı yengesi ile yan yana görüyorum ve yengesi çırılçıplak ona yaklaşırken ardından evimi su basmış ama ben evin içine girdiğimde sular çekilmiş hiç su kalmamış annem ile birlikte eve girip baktığımız da eşyaların üstünde sadece su damlaları bulunuyor du

 5. sarmsak (26 Ekim 2014 saat: 09:40)

  Kız arkadaşım ile İlişkimiz şu bir aydır limoni.
  Rüyada normal davranıyor ama önce kıyafetleri varken bir yüzüne krem sürmesi istiyor sonra birden çıplak oluyo ayakta vücudunda sürüyorum mahrem yerleri görünmüyor ama çıplak.sonra giyinip yazlık evden çıkmaya hazırlanıyoruz . Kardeşim ve tanımadığım biri daha var ama gayet rahat hareket ediyoruz. Onlar çıkış kapısında bizi bekliyor. Başka birşey yok.
  Teşekkür ederim.

 6. Anonim (14 Temmuz 2014 saat: 20:47)

  rüyamda eşimim yan odada kızımızı uyutmaya çalıştığı duydum.yan odaya yanına gittiğimde.belden aşağı çıplak olduğunu ve yanında akrabalardan 2 erkeğin olduğunu farkettim .ancak bizim tek çocuğumuz olmasına rağmen karım 2 çocuğu uyutmaya çalışıyordu.bende hemen gerçek kızımı kucağıma alıp ona kızmaya başladım.neden bu halde olduğunu .hatta akrabalardan birinin de uyanıp ona aynı tebkiyi gösterdiğini gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,