RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada eşini dövmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçiren eşine maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine ve işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ortak olacağına alamet eder.

Rüyada Eşini Dövdüğünü Görmek

Rüyada eşini dövmek ile aynı anlama gelmektedir. Çalışma hayatında çok zor zamanlar geçiren, çok büyük üzüntüler yaşayan ve birçok sıkıntı çeken rüya sahibinin, eşi tarafından çok büyük bir yardım göreceğine, bu yardım sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine delalet eder.

Rüyada Eşini Dövüldüğünü Görmek

İş hayatında sıkıntılı zamanlar geçiren eşinin, etrafındaki insanlardan alacağı yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine ve bu sayede çok mutlu ve huzurlu olunacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine rivayet eder. Ayrıca, hayatında çok büyük başarılar kazanılacağına ve alınmış olan borçların ödeneceğine tabir edilir.

Rüyada Eşinin Dövdüğünü Görmek

Eşi uzun zamandan beri işinde yaşanan sorunlar ile boğuşan rüya sahibinin, işler toparlandıktan sonra eşinin, zor durumlar yaşayan etrafındaki insanlara destek olacağına, onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına ve çok büyük sevinçler yaşatacağına alamet eder.

Rüyada Karısını Dövdüğünü Görmek

İş hayatında çok büyük başarısızlıklar ile karşılaşan karısına maddi ve manevi olarak destek olan rüya sahibinin, çok büyük başarılar ve kazançlar elde etmesini sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Kocasını Dövdüğünü Görmek

Bir süreden beri iş hayatında sıkıntı yaşayan kocasına rüya sahibi tarafından maddi destek sağlanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eşini Dövmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatma (25 Şubat 2015 saat: 07:44)

    Merhaba ben bekar bi kizim fakat ruyamda bi kocam varmis ve o beni dövüyo burnumu falan kanatiyo bende cook aglayarak babami arayip durumu anlatiyorm ama kocam kim tanımıyorum sizce anlami nedir?ruyamdaki kocamla kavga ediyoruz.Bir de ortaliklarda bir telefon var onu tam hatirlamadim ama kavga ettik burnum sismisti nefes alamiyordum

  2. ahmet (16 Ekim 2014 saat: 10:39)

    merhaba ben carrefour sa da çalışan biriyim rüyamda sektör sefimi amerikaya gideceği için onu hava limanına bırakacam arabayla gidiyoruz ve şefimi otobana bezer bir yerde bırakıyorum bana burda beklememi söylüyor daha sonra kendisi gidiyor ben beklerken pasta ekmek reyonunda çalışan bir arkadaşımla beraber bekliyoruz bir süre sonra bir tır la sektör şefim geliyor ve bana ve yanımdaki arkadaşıma iki siyah halı veriyor ve altına sermemiz için beyaz süngere bezer halı büyüklüğünde iki adet de ondan veriyor daha sonra halıları yere seriyoruz baktıtan sonra ben bir halıyı sararak ve iki beyaz sünger parçasını alıp annemin evine gidiyorum eşim ve iş yerinden bir arkadaşımda evde daha sonra ben eşimle büyük bir kavga ediyoruz ve ben eşime tokat atıyorum ağlıyarak yatak odasına gidiyor.Rüyam böyle işte şimdiden teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,