RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek, şayet kişi gerçek hayatta evliyse sağlıklı bir evlada sahip olacak demektir. Rüyada eşinizin hamile olduğunu görmeniz bazı rüya tabircilerine göre kişinin günaha girdiğine, hamileliğin doğumla sonuçlandığını gören kişi ise günahlarından arınacak demektir. Aynı zamanda rüyada eşinizin hamile olduğunu görmeniz, eşinizin bir takım sıkıntılar içinde olduğu anlamına fa gelebilmektedir. Bekar kişilerin rüyasında evli olduğunu ve eşinin hamile olduğunu görmesi yakın zamanda hayırlı bir bayanla tanışacak ve evlenip mutlu bir evlilik sürecek demektir.

Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Rüyada başkasını hamile görmek, sevineceğiniz bir haber alacağınıza ve rüyayı gören kişinin hamile kalacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada başkasını hamile görmek planlanan ve yapılması muhtemel işlerinizde başarıya ulaşacağınıza, sıkıntılarınızın ve tasalarınızın geçmişte kalacağına delalet eder.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada arkadaşını hamile görmek, arkadaşınızın size vereceği müjdeli habere delalet eder. Bazen bu rüya arkadaşınızın sıkıntılı bir durumda olduğuna ve size bir türlü açılamadığına da işaret etmektedir. Yaşadığı sıkıntıları sizin desteğinizle atlamak isteyen arkadaşınızın size kısa bir sürede açılacağı ve dertlerini paylaşacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyasında kişinin kendisini hamile olarak görmesi tuttuğu dileklerin gerçekleşeceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada bir erkeğin kendisini hamile olarak görmesi ise bir mala ve büyük bir mülke kavuşacağına delalet eder. Bazı rüya tabircileri ise rüyada kişinin kendisini hamile olarak görmesini, evlilik hayatında yaşanan ve yaşanacak olan sıkıntılara tabir etmektedirler. Rüya sahibi kişi eğer gerçek hayatta hamileyse, hamileliğinde rahat edeceğine ve sağlıklı bir bebek sahibi olacağına işarettir. Aynı zamanda rüyada kendini hamile olarak gören kişi zenginleşecek ve parasının bereketi de artacak demektir. Ayrıca kişinin dünyadaki malının artacağına ve ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!