RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşini Kaybetmek

Rüyada eşini kaybetmek, karınız veya kocanızla aranızda birtakım sorunların olacağı anlamındadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya mutlu ve uzun bir birlikteliğin göstergesidir. Bazen de böyle bir rüya başınıza gelecek bir kötülüğün veya musibetin habercisidir. Rüyada eşini kaybeden kimse gerçek hayatta bir dayanağını kaybeder ve kendisine yardım eden bir kişi ile arası açılır. Eşinin kendi kollarında öldüğünü görmek, sizden kaynaklanan bir sorun sebebi ile birtakım sıkıntılar yaşayacağınıza ve ailevi sorunlara delalettir. Rüyada eşinin öldükten sonra dirildiğini görmek ise hiç beklemediğiniz bir anda müjdeli bir haberle sevineceğinize ve ümidinizi kestiğiniz yerden size ulaşacak hayra işarettir.

Rüyada Eşinin Ölmesi

Rüyada eşi ölen kişi, bir sıkıntıya düşer, umut ettiği şeyler gerçekleşmez veya bazı girişimlerinden olumsuz sonuçlar alır. Bu rüya yaşayacağınız maddi ve manevi kayıplarından da bir göstergesidir. Rüyada ölen eşinin arkasından gözyaşı döken kimse pişman olacağı işler peşinde koşar ve hem kendisine hem de çevresindekilere zarar verir. Ölen eşi ile konuşmak, umulmadık bir yerden görülecek hayra, eşinin öldükten sonra canlanması, beklemediği kişilerden yardım görmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya, eşi ile birlikte öldüğünü görmek ise birlikte geçecek uzun ve huzur dolu bir ömre işarettir.

Rüyada Eşinin Kaybolması

Rüyada eşinin kaybolduğunu ve bir türlü onu bulamadığını gören kimse, yapacağı bazı kötü hareketler sonrasında eşinin kalbini kırar ve evliliğini tehlikeye atara. Bu rüya bazı zamanlarda eşinize karşı hoşgörüsüz davrandığınızın ve bu sebeple de üzülmesine neden olduğunuzun göstergesidir.

Rüyada Eşini Kaybetmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında eşini kaybeden kişi, eğer evli ise eşine karşı büyük bir sevgi beslemekte ve onu kaybetmek korkmaktadır. Bu rüya iç dünyanızda yaşadığınız karmaşanın ve çatışmanın da bir göstergesi olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!