RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek

Rüyada eşinin aldattığını görmek; aile içerisindeki bir soruna, arkanızdan yapılan konuşmaya, huzursuzluğa ve kaygıya işaret olarak yorumlanan rüyalar arasında sayılmaktadır. Olumsuz bir dönem içerisinde olunacağına ve yüksek strese delalet olan bu tür rüyalar, yan sorunları da beraberinde getirecektir. Sorunların birbirini tetikliyor oluşu, çok daha yoğun bir stresi oluşturacaktır. Birkaç aylık döneme işaret edilen bu rüya ile ilgili olarak, yaşanacak olumsuz sürenin ardından her şeyin normalde döneceğini söyleyebiliriz.

Rüyada Eşinin Başkasıyla Seviştiğini Görmek

Kötü bir haber alınacağına, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, iş ile ilgili konularda başarısızlığa yorulmaktadır. Kötü haberin hem maddi hem de manevi konularda olması beklenebilir. İşle ilgili olan başarısızlık durumunu yaşamanız ise sizi oldukça üzecektir.

Rüyada Eşinin Tanıdığınız Birisiyle Seviştiğini Görmek

Bir anlaşma yapıldıktan hemen sonra caymaya ve hakkınızda yapılan dedikodulara işaret olan rüyalardandır. Bu anlaşmayla ilgili çeşitli örnekler verilebilir. Tek bir konu üzerine yoğunlaşılmaması gerekir. Arkanızdan yapılan konuşmalara şahit olmanız ise tartışma ortamını da beraberinde getirecektir.

Rüyada Eşini Aldattığını Görmek

Bir haksızlık işaret i olarak gülmektedir. Bir yakınıza karşı yapacak olduğunuz haksızlık, aranızdaki samimiyetin bitmesine neden olacaktır. Belirli bir zaman boyunca yaşanacak olan dargınlık, iki taraf için de zor olacaktır. Gereksiz yere kalp kırmak ve birçok tartışmanın peş peşe gelmesi de rüya hakkında yapılan yorumlardan sayılır.

Rüyada Eş Dışında Biriyle Sevişmek

Gizli olarak kalması gerektiğine inandığınız bazı konuların gün yüzüne çıkacağına işarettir. İki arkadaş arasındaki sırrın ortaya çıkması, işle ilgili gizli olması gereken konuların ifşası, aile içerisinde konuşulan konuların yayılması bunlara örnek olarak verilmektedir. Sinir bozukluğu yaşamanız ve kötü bir döneme girmeniz de rüyadan anlaşılması gereken sonuçlara arasındadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: