RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek, aile saadetine, yakında bir bebeğiniz olacağına veya eşinizle aranızda geçecek huzurlu zamanlara işaret eder. Bu rüya yakında ailece mutlu olacağınız bir haber alacağınız anlamına da gelmektedir. Rüyada eşinin ikiz çocuklara hamile olduğunu görmek, birden fazla nimete ve güzel habere, başınıza gelecek art arda iyilik ve güzelliklere işaret eder. Gerçek hayatta hamile olan eşinizin doğurduğunu görmek ise yakında sağlıklı ve güzel bir bebeğe sahip olacağınız anlamındadır. Rüyada eşinin hamile olduğunu ve karnının büyüdüğünü gören kişinin eline bir miktar mal geçer. Bu rüya genellikle maddi zenginliğe delalettir.

Rüyada Eşinin Erkek Bebeğe Hamile Olması

Rüyada eşinizin hamile olduğunu ve erkek bebek doğuracağını görmeniz, büyük ve güzel bir havadis alacağınıza ve hemen olmasa bile hem sizi hem de ailenizi rahatlatacak güzel olaylarla karşılaşacağınıza delalet eder. Erkek bebek genellikle müjdedir. Bu rüyayı gören kişi, dünya hayatında neşeleneceği bazı olaylarla karşılaşır ve müjdeli haberler alır. Bu nedenle erkek bebeğe hamile olan eş, hemen olmasa bile zaman içinde çok mutlu olacağınıza ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza dalalet eder.

Rüyada Eşinizin Kız Çocuğuna Hamile Olması

Kız çocuğu neşe ve mutluluktur. Dünya hayatının güzelliklerine ve eğlencesine, rahatlığa ve afiyete, sağlık içinde bulunmaya, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi beklediği önemli bir olayda kendisini rahata ulaştıracak güzel haberler alır ve hayatında olumlu değişiklikler meydana gelir. Bazen de bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatında da bir kız çocuğu olur.

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya genellikle çocuk isteği içerisinde bulunan ve aile yuvasının ferah ve mutluluk içinde geçmesini arzu eden kişilerin gördüğü ve içlerindeki huzur ve sükûnet arayışını yansıttığı bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ebubekir (13 Haziran 2016 saat: 16:13)

  Slm.a

  Rüyamda bir arkadasdan hanimimin hamile
  Oldugunu duydum hüngür hüngür
  Agliyordum bu sevincle hanimimin
  Yanina kosdum ve ona sorydum hamilemisin
  Sen diye ne hamilesi ben hamile deyilim dedi bu rüya ne anlama geliyor bizim suan cocugumuz yok.

 2. Emin (18 Ekim 2015 saat: 09:31)

  Eşimle 1 aydır ayrı yaşıyorum ailelerde dolayı sıkıntılarımız var boşanmanın eşliğindeyiz körüşmüyoruz rüyamda eşim arkadaşları eşimin hamile olduğunu söylüyolar arıyorum ama ben onu bi türlü bulamıyorum aynı gün içinde 3,4 sefer kürdüm yardımcı olurmusunuz

 3. Erhan delikanlı (30 Eylül 2015 saat: 06:31)

  Selamünaleyküm bu gece rüyamda hamile olmayan eşimin hamile olduğunu ve öldüğünü gördüm. Sonra da ne yapayım derken eşimin karnına masaj gibi birşeyler yaparken nefes almaya başladı ve canlandı. Bu eşyanın anlamı nedir acaba açıklarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,