RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Esir Düşmek

Rüyada esir düşmek, iyi değildir ve musibetler yaşamaya, zorluk, sıkıntı ve zahmet çekmeye, kazancını ve işini yitirmeye tabir edilir. Rüya sahibinin kötü bir dönem geçireceğine, hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına, kişilerle arasının fena şekilde açılacağına, tartışmalar, kavgalar ve hatta ayrılıklar yaşanacağına ve rüyayı gören kişinin bir müddet başını dertlerden kaldıramayıp, kolay kolay toparlanamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Esir Düştüğünü Görmek

Bir kişinin rüyasında kendini esir düşmüş vaziyette görmesi büyük şanssızlık olarak yorumlanır. Hayal kırıklığı yaşamaya ve umutlarını tüketmeye işaret ederken rüya sahibinin karamsarlığı nedeni ile çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına yorulur.

Rüyada Esir Alınmak

Rüyada esir alınmak ya da esir alındığını görmek de ne yazık ki melanet olarak ifade edilir. Kişinin önce işini sonra da malını ve parasını kaybedeceğine, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına ve hayallerinin de yarıda kalacağına delalet eder.

Rüyada Esir Olmak

Rüyada esir olmakla, esir alınmak benzer şekilde tabir edilir ve her iki rüya da şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin başına huzurunun kalmayacağı kadar kötü olaylar geleceğine, kısmetinin ve bahtının kapanacağına, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına ve kişinin hemen çözüme kavuşamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Savaşta Esir Düşmek

Rüyada savaşta esir düştüğünü gören kişi ticaret hayatında başarısızlığa uğrayacak, rakiplerine ve düşmanlarına yenilecek demektir. Rüya sahibinin düşüşe geçeceğine, elindekileri yitireceğine ve yokluğa düşeceğine alamet eder.

Rüyada Esir Görmek

Rüyada esir görmek, hayırlara yorulur. Rüyanın tam aksine kurtuluşa ermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, hayatının iyiye doğru gideceğine, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!