RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek

Rüyada eşiyle ilişkiye girmek, rüyayı gören kişi erkek ise devlet makamlarında en üst yönetici konumlarından birine terfi etmesi ile ilişkilendirilir. Kocası ile ilişkiye girdiğini gören bir kadın ise, çileli günler geçireceğine ancak gereken dikkati gösterirse durumdan zarar görmeden sıyrılacağına işarettir. Rüyasında düşmanı ile bir cinsel münasebet içinde olduğunu gören kişi, gerçek hayatta da kendisine düşmanlık besleyen birinden kurtulur veya onu yenilgiye uğratır.

Rüyada Tanıdığı Biri İle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada tanıdığınız bir kişiyle cinsel ilişkiye girmek, hayatınıza yeni dostların katılacağına ve ortam değiştireceğinize delalettir. Rüyanızda cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiyi tanımıyorsanız işinizde veya sosyal çevrenizde sahip olduğunuz saygınlık zarar görür ve yenilgiye uğrarsınız. Rüyanızda ilişkiye girdiğiniz kişi bir hayat kadını ise sahip olacağınız mal veya mülkleri legal olmayan yollardan kazanacaksınız demektir. Ters ilişkiye girmek ise hayallerin gerçek olmayacağı ve her işin aksi gideceğine yorumlanır.

Rüyada Hayvanlarla Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyasında bir hayvanla cinsel ilişki yaşadığını gören kişi, iş ya da toplumsal statü açısından hayal ettiğinin de üstünde bir konuma yükselir ve bahtı daha da açık olur.

Rüyada Reşit Olmayan Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyanızda reşit olmayan biri ile cinsel ilişkiye girmeniz tehlikeli işler yapacağınıza ve başınıza aksiliklerin, kazaların ve belaların geleceğine yorulur.

Rüyada Eşinin Başkasıyla Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyanızda eşinizi bir başkası ile cinsel ilişkiye girerken görürseniz ailenizin içinde huzursuzluğa ve sıkıntıya neden olan durumların olduğunu ve bunların üstesinden gelmeniz gerektiğine yorulur. Eşler arasında yanlış anlaşılmaların artacağına da işaret eden rüya, eşlerin birbirlerine gereken saygıyı ve inceliği göstermediği konusunda da uyarıcı bir nitelik taşımaktadır. Yerine getirmekte geciktiğiniz bazı sorumluluklarınızdan kaynaklanan aksilikler yaşayabilir ve kökleşmiş düşünce kalıplarınızı da bir kenara bırakarak, kendinizi yenilemek zorunda kalacaksınız demektir.

Rüyada Akraba İle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyanızda birinci dereceden yakın akrabalarınız ile cinsel ilişkiye girdiğinizi görmeniz, hayra alamet olmadığı gibi, işlerinizin bozulmasına ve aynı zamanda canınızı sıkacak, kötü bir haberin kapınızda olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,