RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Arkadaş Görmek

Rüyada eski arkadaş, pek çok şekilde tabir edilebilmektedir. Rüya sahibinin eski arkadaşını rüyasında hayır, rahat ve huzur içinde görmesi kendisi için de hayırlara alamet eder. İşlerin hafifleyeceği, hayatın kolaylaşacağı, kötü günlerin biteceği, sıkıntı ve zorlukların geçmişte kalacağı şeklinde tabir edilirken, rüya sahibinin eski arkadaşını sıkıntı içinde görmesi iyi kabul edilmez ve kişinin zorluğa düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Eski Arkadaşı Dövmek

Rüyayı gören kişi eğer rüyasında eski arkadaşı olarak gördüğü kişiyi tanıyorsa o kimseye bir konuda yol göstereceği, akıl vereceği, bir ayıbını örteceği ya da kusurunu kapatacağı şeklide yorumlanır. Fakat rüyada gördüğü kişiyi tanımıyorsa o halde herhangi bir kimseye maddi ya da manevi anlamda destek olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Arkadaşı Sevgili Olarak Görmek

Rüya sahibinin ulaşamadığı bazı hayalleri olduğu anlamına gelir. Kişi, yaşayamadığı bazı şeyleri içine atmış demektir. Rüyasında eski arkadaşını sevgilisi olarak gören kişinin manevi anlamda bir yanın eksik olduğuna ve kişinin içinde bir şeylerin ukde olarak kaldığına rivayet edilir.

Rüyada Eski Arkadaşla Yemek Yemek

Sürpriz bir gelişme yaşanacağı şeklinde açıklanır. Rüyayı gören kişinin keyfini ve neşesini yerine getirecek, yüzünü güldürecek, sıkıntılarını ve problemlerini unutturacak bir olayın yaşanacağına, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına yorulur.

Rüyada Eski Arkadaşla Barışmak

Başarılı olmaya, amaçlarını, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için fırsatlar yakalamaya, ticareti geliştirmeye ve daha pek çok hayırlı gelişme yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin güzel kısmetler alacağı ve bu sayede hayatının kolaylaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Arkadaşla Görüşmek

Bu rüya gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin uzun zamandır görmediği bir kimse ile bir araya gelerek hasret gidereceği şeklinde kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Arkadaş Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Elmas (12 Ekim 2014 saat: 22:59)

  Rüyamda 3-4 senedir görmedigim kuzenlerimi görüyorum ailevi nedenlerden dolayı aramız bozuk oldugu için 3-4 sene dir görüşmüyoz yolda görsem tanımam belki ama rüyamda onları görüyorum 7-8 gündür rüyamda görüyorum sende gel bizimle gel diyolar nereye çagırdıklarını bilmiyorum ama çagırıyolar ve rüyanın sonunda hep uyanıyorum ve uyandıgımda sabah ezanı okunuyo oluyor anlam veremiyorum neden onları görüyorum rüyamda başkası degilde onlar ?

 2. Fatih (05 Ekim 2014 saat: 13:22)

  Çok rüya gören biri değilim, gördükkerimin çoğunuda unuturum ama bu sefer çok net hatırlıyorum.hapisteyim ama hapishane de rahatım üzerimde mavi hapishane kıyafeti var, yukarı kata çıkıyorum birine komutan çaya şekeri nerden alıcam diyorum gösteriyor çayımı şeker atıyorum dışarı çıkıyorum hapishane bahçesi gibi ama NORMAL siviller de var, bir grup oturuyor yaklaşıyorum 3 tanesi arkadaşım ama birbirlerini tanımayan arkadaşlarım hepsi kanka olmuşlar. Şaşırıyorum önce hapiste olduğumu anlıyamıyorlar şakalaşıyorlar, yaşlarındaki kızlarla tanışıyorum sonra bir anda boş bir jukizi içindeyim 2 tanımadığım kız var çıplak değiliz bu akşam jukizi yi doldurup gireriz diyorum sonra bu jukizideki kızın biriyle tanımadığım biri ilişkiye giriyor bnde ordayım çıplağım sonra bu kız la ben ilişkiye giriyorum sonra kız bnden bu hem cinsim oğlanla ilişkiye girmemi istiyor kırmıyorum kızı tamam deyip oğlanla oluyorum çocuğundan hoşuna gidiyor sonra tekrar kızla ama boşalmıyorum sonra birden o kızla bir nöbet kulubesibdeyim nöbet devir alcam devir alacağım kişide uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım cebinden kıtlama şekeri çıkarıyor istyrm oda veriyor başka bir kız aşağıdan bize sesleniyor ama hatırlamıyorum ne dediğini sonrada bir anda kafedeyim ama hapishane elbisesi var yine üstümde bu sefer 3 eski kız arka daşım oturuyor 3 ilede çok iyi arkadaş değildim ama selam veriyor bir tanesi önce kararsız kalıyorum sonra çok cana yakın şekilde öpüşüyoruz merabalaşıyıruz ve uyanıyorum çok karışık rüya çok merak ediyorum iyi mi kötümü diye

 3. nilüfer (22 Nisan 2014 saat: 05:51)

  Rüyamda eski arkadaşlarımı gördüm bizim eve gelmişlerdi baş saglığına kim ölmüş hatırlamıyorum ama ona gelmişler. Birde rahmetli dayım gelmiş kızıyla baş saglıgına
  . Neyse ben bu arkasaşlarla yemek yemeye başlıyorum ve yemek esnasında kavga çıkıyo ve ben bunlara bağırmaya ve küfür etmeye başlıyorum.onlardan biri eline güllü dua kitabını eline alıyo bende bırak benim kitabımı senin gibi biri benim kitabıma dokunamaz diyorum ve kızı dövüyorum. Kız rüyada eski arkadaşım ama gerçek hayatta tanımıyorum öyle birini. Diger arkadaşlar ve dayım bizi izliyo. Bu arada rahmetli dayım da hiç konuşmuyo ve tüm bunlar karanlıkta oluyo. Ortam karamlık yada gece.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,