RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Arkadaşı Görmek

Rüyada eski arkadaşı görmek, rüya sahibinin beklemediği bir kişiden göreceği çok büyük bir yardıma işaret eder. Sıkıntı çekilen bir dönemde maddi yardımlara delalet eden rüya, ferahlamaya ve borçların ödenmesine de tabir edilir. Dertlerden, tasalardan kurtulup, ailevi sorunları da çözmenin işaretçisi olan rüya aynı zamanda uzaktan gelecek sevindirici bir habere de yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Dostla Karşılaşmak

Rüyasında eski ve sevdiği bir dostu ile karşılaştığını gören kişi, çok büyük, müjdeli bir haber alır. Sevilmeyen bir arkadaşla karşılaştığını gören kişi ise üzücü bir olay yaşar veya kazaya uğrar.

Rüyada Eski Bir Kız Arkadaşını Görmek

Kişinin çok büyük bir baskı altında olduğuna ve hürriyetinin kısıtlandığına delalettir. Aynı zamanda bekar kimselerin rüyalarında eski bir kız arkadaş görmeleri, yeni bir gönül ilişkisine başlayacaklarını ancak sorumluluk almaktan kaçınacaklarını da ifade eder. Eski kız arkadaşı rüyada görmek kişinin maceracı ve yükümlülüklerden uzak bir hayat tarzı benimsediğine, havai hayaller kurduğuna da işarettir.

Rüyada Eski Bir Erkek Arkadaş Görmek

Rüyada görülen eski erkek arkadaş sevilen bir kimse ise, ona bir konuda yardım edileceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına işarettir. Rüyada eski erkek arkadaş görmek aynı zamanda rüya sahibi hakkında çıkarılan dedikodulara ve istenmeyen sözler duymaya da delalet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Soyunmuş Görmek

Bir hayale veya bir ilişkiye veda etmek ve yolları ayırmak manalarına gelir. Kişinin bir son yapıp, yeni başlangıçlar yaşayacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına yorumlanır. Rüyada eski arkadaşını soyunmuş gören kişinin günaha bulaşan bir hayatı vardır ve tövbe etmesi gerekir. Kişiyi doğru yola gelmesi için uyarıda bulunan bir rüya olarak da tabir edilir. Rüya sahibinin çok büyük ve sonuçları felakete varacak hatalar yapacağına ve ömür boyu altında ezileceği sıkıntılara neden olacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Eski Arkadaşı Ağlarken Görmek

Tanıdık birinin çok acil, sıkıntılı bir meselede kişiye gelerek yardım talebinde bulunacağına, bu kimseye el uzatılacağına, maddi anlamda destek olmanın yanı sıra, kişinin hayatını düzene sokabilmesinde her anlamda yardımcı olunacağına ve hayır işleneceğine alamet eder. Sevilen bir arkadaşın zor günlerinde yanında olmak, hastalık çeken kimselere yardımcı olmak demek olduğu gibi, sevap işleyecek fırsatlar ele geçirmek demektir.

Rüyada Eski Arkadaşı Gülerken Görmek

Muhabbetin bol olduğu, hayati sorunların atlatıldığı, tüm dertlerden azade günler geçirileceğini müjdeleyen rüya, kişiyi sıkan her türlü meselenin sonuna gelindiğini bildirir ve eski güzel günlerin yâd edileceği ortamlara girileceğini bildirir. Sevilen insanların nişan veya düğün törenlerine iştirak edileceğini, tanıdık insanların mutluluğuna sevinileceğini de bildiren rüya, kişinin manevi anlamda duygu yoğunluğu yaşayacağı günler geçireceğini, kendini iyi hissettiği insanlarla beraber olacağını delalet eder.

Rüyada Eski Arkadaşı Ölmüş Görmek

Yakın çevreden bir kimsenin hayatını yeni baştan inşa etmesine tanıklık etmek, bu kimsenin hastalığından kurtulmasına sevinmek, zor zamanların sonuna geldiğine şahit olarak mutlu olmak, o kimseden iyi haberler almak manasına gelir. Müjdeli haber almak, bir dertten sıyrılmak, eski sorunlardan kurtulmak demek olduğu gibi, yeni bir işe ya da iş değişikliği nedeniyle yeni çevrelere girmeye de alamettir.

Rüyada Eski Arkadaşı Evlenmiş Görmek

Yeni ve heyecan veren bir ilişkinin habercisidir. Bekar kişilerin kısmet bolluğu yaşayacaklarını, üzerlerindeki umutsuzluğu ve karamsarlığı atmalarına neden olacak, kendilerine hayat enerjisi aşılayacak güzel ahlaklı biriyle tanışacaklarını, bu gönül ilişkisinin evliliğe kadar gideceğini ifade eder. Her anlamda kişiyle uyum içinde olacak karşı cinsten birinin varlığına, yapılacak evlilikte ömür boyu saygı ve sevgi içinde olunacağını bildirir. Kız evlat demek olduğu gibi, ikinci çocuk haberi alınacağına da yorumlanır.

Rüyada Eski Arkadaşı Hasta Görmek

Görülen kişi için tersi bir mutluluk haberi alınacağını ve o kimse hasta ise iyileştiği için sevinç duyulacağını, iyi haberler sayesinde ev içinde neşeli zamanlar geçirileceğini ifade eder. Ayrılık yaşanan ve aşk acısı çekilen bir kimseyle yeniden bir araya gelmek, eski konuları, sorunları konuşup çözüme ulaştırmak, ilişkiye tekrar devam kararı almak demektir. Yarım kalan işlerin tamamlanacağını, geçmişte kalan pürüzlü meseleleri hallederek geleceğe daha düzgün şekilde ilerlemeyi de alamet eder.

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek

Sakin ve güzel günlere girildiğini, telaşlardan uzaklaşıldığını, maddi anlamda hayatın belli bir düzene gireceğini müjdeleyen rüya, hobilere ve sevilen işlere vakit ayıracak olmanın kişide oluşturacağı rahatlığın yaşamın her alanını olumlu etkileyeceğini, pozitifi düşünceye olan inanç sayesinde sorunları büyümeden halledecek olmayı haber verir.

Rüyada Eski İş Arkadaşını Görmek

Çalışılan yerde istenen mevkie ulaşmakta bazı sıkıntılar çıkacağını ve bir süre daha bulunulan konumda çalışılacağını, kişinin gösterdiği azim ve kararlılık sayesinde bir süre sonra beklentilerin gerçekleşeceğine haber verir. Rüya sahibine iş konusunda destek verecek bir yönetici veya akraba sayesinde refaha kavuşacak olmaya da yorumlanır.

Rüyada Eski Arkadaşı Sevgilisiyle Görmek

Günlük hayatın belli bir rutinde seyredeceğine ve bu süreç içinde kişiyi heyecanlandıran, telaşlandıran veya sıkıntıya düşüren herhangi bir olay olmayacağına, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Arkadaşı Hapiste Görmek

Hayra yorulmaz ve görülen kişinin gerçek hayatta başının derde gireceğine ve rüya sahibinin elinden bir şey gelmeyeceği gibi, ne yaparsa yapsın arkadaşını bulunduğu durumdan kurtaramayacağına alamet eder. Sıkıntılı günler geçiren tanıdıklar yüzünden üzüntü duymaya, onlar için dua etmeye alamet eden rüya, yakın çevrede sevilen birinin yaşayacağı üzüntüye ortak olmak, onun adına acı çekmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eski Arkadaşı Uçakta Görmek

Geçmişte bağların koptuğu ve yıllardır haber alınamayan biriyle karşılaşmak, hiç umulmadık bir mekanda bir araya gelmek veya o kimseden ani haber almak demektir. Genellikle kişiyi şaşırtan havadislere ve heyecanlanmaya neden olan haberlere alamet eder.

Rüyada Eski Arkadaşı Evinde Görmek

Aile dostlarıyla geçirilecek bir toplantıya, pikniğe ya da yolculuğa alamet eden rüya, keyifli konuşmaların doyurucu sohbetlerin edildiği zamanlara, neşe, mutluluk içinde geçecek günlere, kederden sıyrılmaya, iyi haberler alarak gününü güzel geçirmeye delalettir.

Rüyada Eski Arkadaşı Nişanlanmış Görmek

Rüya sahibinin yakından tanıdığı bir kimseyle arasında başlayacak duygusal muhabbete, bu kimseyle evlilik düşünmeye ve niyetini belli etmeye yorumlanır. Geçmişten tanışılan, ahlakına hayran olunan bu kişiyi aileyle tanıştırarak işi ciddiyete bindirmek isteyen rüya sahibinin yakın arkadaşlarından da kararı ile ilgili olumlu destek göreceğine, sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına da yorulur.

Rüyada Eski Arkadaşla Kavga Etmek

Gerçekte de sevilen biriyle ters düşmek, bir fikir alışverişi esnasında egoları yüksek şekilde davranarak karşıdaki kimseyi kırmak demektir. Anlık duygularla hareket etmenin neticesinde kişiye yakınlığı olan birinin kırılacağını, gönül koyacağını ve rüya sahibiyle bir müddet ilişkisini keseceğini ifade eder. Uzun süreli ayrılık veya küslüklerin gündeme geleceğini bildiren rüya, fevri çıkışları engellemenin oluşacak sıkıntılardan uzaklaşmak anlamına geldiğini de ifade eder.

Rüyada Eski Arkadaşla Karşılaşmak

Güzel bir tesadüfe, sevilen biriyle bir yolda karşılaşarak hasbıhal etmeye, o kimsenin hayatı ile ilgili güzel haberler almaya yönelik açıklanabilir. Aynı zamanda rüya sahibine değer veren olgun yaşta bir kimsenin aracılığı ile yeni insanlarla tanışmaya veya hayat eşini bulmaya da tabir edilir.

Rüyada Eski Arkadaşla Telefonda Konuşmak

Eve gelen bir habere, kişinin yola çıkmasına neden olacak gelişmelere işaret eden rüya, bir arkadaşın düğün davetiyesini almak, tanıdık birine kız istemeye gitmek anlamına da gelir.

Rüyada Eski Arkadaşın Evine Gitmek

Gönül borcu olan birine yapılacak bir iyilik sayesinde vicdanen rahatlamak ve üzerindeki yükten kurtulmak şeklinde açıklanır. Eski arkadaşının evine giden kişinin hanesine akraba ziyareti olur ve kalabalık yemekler verilir.

Rüyada Ölmüş Eski Arkadaşı Görmek

Gerçekte ölmüş bir arkadaşı görmek, o kimse için edilecek hayır duasına ve onun namına yapılacak iyiliklere, kazanılacak sevaba işarettir. İyi insanlarla karşılaşmak, vefalı arkadaşlıklar kurmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Eski Arkadaşla Buluşmak

Toplantılara veya davetlere katılacak olan rüya sahibinin yoğun ama eğlence içinde geçireceği günlere alamettir. Yeni havadislerin alınacağı, iş teklifleri ve farklı girişimlerin konuşulacağı bu dönemde kişinin şansının da, kısmetinin de açık olacağını, geleceğe yönelik yeni planlar yapılacağını ifade eder.

Rüyada Eski Arkadaşa Borç Vermek

Maddi konularda kemer sıkmak gerekeceğini, gereksiz harcamalardan kaçınmak suretiyle geliri dengelemek gerektiğini bildiren rüya, aşırı iyi niyetin kişiye zarar vereceğini, eline geçen parayı doğru kullanıp birikim yapmanın doğru olacağını bildirir.

Rüyada Eski Arkadaştan Borç İstemek

Maddi olarak zor günlerin kapıda olduğunu ve harcamalara gereken özenin gösterilmemesi halinde ilerleyen zamanlarda borç batağına saplanmanın an meselesi olacağını tabir eder.

Rüyada Eski Arkadaşı Uyurken Görmek

Gaflete düşen bir tanıdığı bu durumdan kurtarmak için uğraşmak, yardımcı olmak istemek demektir. Rüya sahibinin toplumsal olaylara kayıtsız kalmayacağını, çevresinde yardıma muhtaç kişilere el uzatacağını, birikimlerini, iktidarını ve çevresini yoksul insanlar için seferber ederek sevaba gireceğini delalet eder.

Rüyada Eski Arkadaşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişe, ailevi değerlere olan bağlılığı, vefa duygusunun kişi için çok önemli olduğunu vurgular. Hayatını belli değerler üzerine inşa eden ve bu konularda asla taviz vermeyen, prensip sahibi biri olunduğunu da bildiren rüya, arkadaşlık ilişkilerinde saygılı ve dostluklarına bağlı olunduğunu da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!