RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Arkadaşını Görmek

Rüyada eski arkadaşını görmek, daha ziyade rüya sahibinin geçmişine olan bağlılığına rivayet edilir. Nostaljiye düşkün, vefalı, duygulu ve duyarlı bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. Gönül hoşluğu yaşamaya, rahatlamaya ve esenlik bulmaya alamet eder. Rüyada eski arkadaşını görmek, aynı zamanda eski bir meselenin yeniden gündeme geleceğine ve tekrar masaya yatırılacağına işaret eder.

Rüyada Eski Arkadaşını Dövmek

Rüyayı gören kişinin yakınlarına karşı çok hayırlı kimse olduğu anlamına gelir ve yakın zamanda da başı darda kalan bir kimseye ya da rüyasında gördüğü arkadaşına bir konuda büyük bir desteği olacağına işaret eder.

Rüyada Eski Arkadaşına Sarılmak

Hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin ağız tadını, keyfini, huzurunu ve mutluluğunu yerine getirecek güzel ve olumlu olayların yaşanacağına, kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Arkadaşını Hamile Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin heyecanlı günler geçireceğine, müjdeli haberler alacağına, bu haber sayesinde dünyanın en güzel ve en özel duygularını yaşayacağına tabir edilir. Kişinin, öğrendiği anda havalara uçacağı ve sevinç gözyaşları dökeceği bir bilgi alacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Arkadaşını Öpmek

Rüyayı gören kişinin arzularına ulaşma konusunda çok başarılı olacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisiyle gurur duyacağı ve çevresindekilerin de takdirini toplayacağı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada Eski Arkadaşını Sevgili Olarak Görmek

Rüyasında eski arkadaşını sevgilisi olarak gören kişinin gerçekleştiremediği bir hayalinin içine dert olduğuna ve aklında yer edindiğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin unutamadığı bazı şeylerin olduğuna ve bunun da bilinçaltına işlediğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!