RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Arkadaşını Görmek

Rüyada eski arkadaşını görmek, daha ziyade rüya sahibinin geçmişine olan bağlılığına rivayet edilir. Nostaljiye düşkün, vefalı, duygulu ve duyarlı bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. Gönül hoşluğu yaşamaya, rahatlamaya ve esenlik bulmaya alamet eder. Rüyada eski arkadaşını görmek, aynı zamanda eski bir meselenin yeniden gündeme geleceğine ve tekrar masaya yatırılacağına işaret eder.

Rüyada Eski Arkadaşını Dövmek

Rüyayı gören kişinin yakınlarına karşı çok hayırlı kimse olduğu anlamına gelir ve yakın zamanda da başı darda kalan bir kimseye ya da rüyasında gördüğü arkadaşına bir konuda büyük bir desteği olacağına işaret eder.

Rüyada Eski Arkadaşına Sarılmak

Hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin ağız tadını, keyfini, huzurunu ve mutluluğunu yerine getirecek güzel ve olumlu olayların yaşanacağına, kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Arkadaşını Hamile Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin heyecanlı günler geçireceğine, müjdeli haberler alacağına, bu haber sayesinde dünyanın en güzel ve en özel duygularını yaşayacağına tabir edilir. Kişinin, öğrendiği anda havalara uçacağı ve sevinç gözyaşları dökeceği bir bilgi alacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Arkadaşını Öpmek

Rüyayı gören kişinin arzularına ulaşma konusunda çok başarılı olacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisiyle gurur duyacağı ve çevresindekilerin de takdirini toplayacağı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada Eski Arkadaşını Sevgili Olarak Görmek

Rüyasında eski arkadaşını sevgilisi olarak gören kişinin gerçekleştiremediği bir hayalinin içine dert olduğuna ve aklında yer edindiğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin unutamadığı bazı şeylerin olduğuna ve bunun da bilinçaltına işlediğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Arkadaşını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Janny (29 Ocak 2014 saat: 00:18)

    Önbilgi olarak belirtmek isterim ki sevgilimden ayrılalı henüz bir ay dolmadı ve delicesine severken ayrılmak zorunda kaldım onun bazı hataları yüzünden dolayısıyla hala etkileri felaket sekilde üzerimde ve bir türlü kendime gelemez halde aşırı etkilenmiş vaziyette geciriyorum hayatımı ve inanılmaz bir acı icindeyim ayrılıgımızın henüz cok taze olması nedeniyle ve ne yapsam olmuyor unutmak adına henüz cok erken benim gibi biri icin, bu arada babamla uzun süredir konusmuyoruz fakat deli gibi özledim.

    Rüyamda;

    Ayrıldıgım sevgilimin aile evindeyiz babamda orda oturuyor, fakat ayrılıktan haberdarlar ve benim ona düşkünlüğümden herkesin yüzü asık – benim gözlerim evde sevgilimi arıyor ama yok! O kadar derinden bir acı icindeyim ki evlerinde asma kat var, acıyla yerimden kalkıp etrafa göz gezdirirken oraya da bakıyorum fakat onu göremiyorum, babamın oturdugu koltukta dizinin dibine gelip yerde oturup ona bakıyorum – içimin acısına öyle üzülüyor ki kendini tutamayıp birden aglamaya baslıyor hemde hıçkırarak ben de yerden karnına sarılıyorum sımsıkı, bu arada bagımsız olarak kendimi bir ara dısarda dogayla iç içe bir yolda cok eski okul yıllarımdan en yakın kız arkadasımla görüyorum, onun yüzü gülüyor ama benim icimde derinlerde büyük bir acım var nedenini anlayamadıgım, hep birşeyler arıyorum.. ve aklımda bazı sorular var bir türlü sonucuna varamadıgım bu arada aklımdan baska bir kız falan geciyor gercek hayatta hiç bilmedigim biri gibiydi..işte bu hislerleydim rüyamda.. cok merak ediyorum manasını? Yorumlarsanız cok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,