RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Arkadaşlarını Görmek

Rüyada eski arkadaşlarını görmek, güzel günlere delalet eder. Rüya sahibi hastalıklarından, sıkıntılarından kurtulur, ferah bir yaşam sürer. Hayatında son derece başarılı ve övülen bir insan olur. Rüyada eski arkadaşları görmek, onlara duyulan özleme de işaret eder. Rüya sahibi o zamanki arkadaşlıklarını özlemiş, şimdi o sıcaklığı bulamıyor olabilir. O günlere tekrar geri dönme arzusu olabilir.

Rüyada Eski Kız Arkadaş Görmek

Rüyada eski kız arkadaş görmek, eğer rüya sahibinin bir sevgilisi varsa ona zarar vereceği anlamına gelir. Rüya sahibi sevgilisine gereken değeri vermeyerek, onu önemsemeyerek onun kalbini kıracak şeyler yapacaktır. Eğer rüyayı gören kişinin sevgilisi yoksa, eski sevgiliye duyulan bir özlemin varlığı söz konusudur.

Rüyada Eski Arkadaşını Dövmek

Rüyada eski arkadaşını dövdüğünü gören kimse, sorunlarla karşı karşıya kalır. Beklenmedik anlarda gelen kötülükler rüya sahibinin hayatını zorlaştırır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada eski arkadaşını dövmek, ona karşı yapılacak haksız dedikodulara işaret eder. Kişi, o arkadaşı hakkında çevresindeki insanlara yanlış bilgiler vererek onun adını kötüye çıkaracaktır.

Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgili görmek, vicdan azabı çekmeye ve iç hesaplaşma yapılmasına delalet eder. Rüya sahibi yaptığı davranışların ardından yaptığı hataların farkına varıp kırdığı insanlara karşı pişmanlık duyacaktır. Ancak rüya sahibinin bu pişmanlığı işe yaramayacaktır. Çünkü kalbini kırdığı insanlar için büyük bir yıkım olmuştur. Kişinin çabaları sonuçsuz kalacaktır.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek, genellikle iş hayatındaki başarılara işaret eder. Rüya sahibi, iş dünyasında yükselerek önemli yerlere gelecek ve buralarda kalabilmek için yoğun çaba harcayacaktır. Ayrıca şanslı bir insan olur. Diğer insanlara karşı bu şansını kullanarak ileride yer alacaktır. Hayatındaki yükseliş bir anda olacak. Ancak rüya sahibi bu fırsatı iyi değerlendirmelidir çünkü düşüşü de hızlı olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!