RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Bina Görmek

Eski bina görmek, geçmişteki her şeyi temize çeken rüya sahibinin beklemediği bir anda yine eski dosyaların açılmasıyla zor duruma düşeceğini işaret eder. Eski bina, geçmişten gelen sıkıntı, üzücü haberi bir yakını kaybetmek ve cenazeye katılmak anlamlarına gelir. Genellikle daha önce kişiye hasar veren bir hastalığın yeniden gündeme gelmesi ve yeniden tedavi olmak için hastaneye yatması şeklinde yorumlanır. Sağlık veya ailevi nedenlerle işyerinden ayrılmak zorunda olanların bir müddet sonra tekrar aynı işe geri dönecek olmalarına, büyük konuşup hayatta yapmam denilen şeylerin yapılacağına ve kişinin büyük laflar etmenin altında ezileceğine alamettir. Eski bina evli kişiler için geçmişte bıraktıkları ancak bir türlü unutamadıkları aşklarına da işaret eder.

Rüyada Eski Bina Satın Almak

Ölü yatırım yapmak veya ticari hayatı tehlikeye atacak davranışlar içine girmek şeklinde tabir edilir ve özellikle para konusunda gelir getirmeyecek, kişinin zarara uğramasına neden olacak bazı yatırımlar içinde olacağına alamettir. Ailesinden kalan mirası ya da anne babasının kendisine iş açması için vereceği yüklü bir miktar parayı yanlış şekilde değerlendiren kişinin yaşayacağı kayıplar sonrasında çekeceği psikolojik sıkıntıların da ifadesidir.

Rüyada Eski Bina Aldığını Görmek

Eski, yıkık dökük bir bina almak genellikle kötü haber almaya veya önemli bir hastalığa yakalanan aile üyelerinden biri için üzüntü duymaya alamettir. Borç veya haciz ile ilgili bir sıkıntıya da işaret eden rüya, işlerin bozulmasına, kişinin hayat düzeninin eskisine oranla daha kötü olmasına yorumlanır.

Rüyada Eski Bina Görmenin Psikolojik Yorumu

Eski bina, kişinin geçmişinde çok sorunlu bir hayata sahip olduğunu, özelikle aile ve akrabaları ile yaşadığı bazı önemli sıkıntılara ve bu nedenle içinde biriken bir öfkeye işarettir. Bugün hala rüya sahibini etkileyen ve hayata adapte olmasını engelleyen sorunların varlığına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Bina Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Cem (12 Aralık 2016 saat: 07:30)

  Rüyamda Eski bir binaya giriyorum sonra çok sevdiğim bir arkadaşımla küçük sarışın renkli gözlü bir kız çocuğu görüyorum kızı alıyorum ne işin var diye soruyorum sinmiş bir köşede susuyor sonra ayağa kalkıp bizi başka bir odaya götürüyor siyah bir oyuncak bebeği gösteriyor biz hızlı hızlı ölçü alıyoruz çıtırtılar tıkırtılar gelince hızla çıkıp binadan arabaya binip uzaklaşıyoruz karanlık bir şeyler insan siluetine benzer gibi bir şeler bizi bir müddet takip ediyor sonra çocuğu karakola teslim ediyoruz ailesi olarak birileri geliyor çirkin ve karanlık tipleri olan bir anne ve Babası.
  Ben de polislere diyorum ki lütfen her gün çocukla gelip imza atsınlar diyorum ve rüya bitiyor,
  Lütfen yorulmayın çok etkisinde kaldım merak içinde bekliyorum sabahın bu saatinde

 2. Neslihan (14 Kasım 2016 saat: 02:43)

  Rüyamda eski oturduğumuz kayinvalidemin eski binası duvarları çatlamış ayrılmışkorjkuyorum içindeyim bana çabuk in yıkılacak diyorlar benim teyzemde evin içinde yemekte yapıyorlar ama çok korkuyorum duvarlari ayrikti yıkılmak uzereydi sonra ben yıkılmadan indim binadan

 3. nejla bozdağ (15 Ağustos 2016 saat: 12:11)

  Sonradan müze halini almış eski bir doğumevi binasındayım içinde tablolar çeşitli eşyalar var ben bunları almaya çalışırken ceninede benzeyen bebekler görüyorum ayrıca binanın ortasından yosunlu su akıyor içinde balıkları olan o suyun içinde balık tutmaya çalışıyorum lütfen rüyamı yorumlarmısınız çok etkisinde kaldım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,