RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek

Rüyada eski bir arkadaşı görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşanan bir dönemde, çok büyük maddi sıkıntılardan kurtulmak ve bu sıkıntılardan ötürü aldığı ve bir türlü ödeyemediği borçları ödemek için çeşitli yollar arayan rüya sahibinin yardımına çok sevdiği ve daha önce birkaç kez yardım ettiği bir arkadaşının ya da akrabasının koşacağına ve bu sayede rüya sahibinin çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Öpmek

İş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayan, çok büyük borçlar altına giren ve bu borçları bir türlü ödeyemeyen arkadaşına rüya sahibinin, çok büyük bir yardımda bulunacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine rivayet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşına Sarılmak

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri görüşemediği bir arkadaşı ile karşılaşacağına, bu arkadaşını görmekten çok büyük mutluluk duyacağına, oturup eski günleri yâd edeceklerine, uzun uzun konuşup hayatlarının geçen kısmından bahsedeceklerine ve daha sonra buluşmak için birbirlerine telefon numaralarını ve adreslerini vereceklerine işaret eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşla Konuşmak

İş hayatında çok zor günler geçiren ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirerek bu sorunlardan kurtulan rüya sahibinin, yakın bir zamanda gerçekleştireceği, kendisine çok büyük başarı ve kazanç sağlayacak bir iş sayesinde insanlar tarafından çok sevilip sayılan bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Karşılaşmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve sevinçli olaylar ile karşılaşacağına ve bu sayede çok büyük bir mutluluk ve huzur yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Evlenirken Görmek

İyi günde de, kötü günde de kişinin sevdiklerinden her türlü desteği göreceğini, hiçbir zaman yalnız kalmayacağını ve ne zaman başı sıkışsa tez zamanda çözüm bulacağını bildirir. İyi niyetle dolu olan kalbi ve insanlara olan saygısı sayesinde kişinin iş yaşantısının da iyi gideceğini, huzurlu bir yaşam süreceğini işaret eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Ağlarken Görmek

Sevilen birinin acı gününde ona destek olmak, kişiyi derinden sarsacak bir vefat haberi anlamına gelir. Rüya sahibini direkt olarak ilgilendirmese de, dolaylı olarak etkisi altına alacak olumsuz olayların, haberlerin ve gelişmelerin ifadesidir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Ziyarete Gitmek

Çalışmaktan ve hayat yorgunluğundan kurtulmak için çıkılacak güzel bir yolculuğa, uzaktan gelen ve kişiyi sevince boğacak eski dostlara, haneye gelen neşeli misafirlere ve kalabalık ortamda kutlama yapmaya yorumlanır. Ailevi bir meselede zor durumda kalacak kişinin yakın bir arkadaşının vereceği akılla sorunu tamamen ortadan kaldıracağını ve hafifleyeceğini de işaret eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşın Evinde Misafir Olmak

Bir süreliğine işe ara verip, kendini mutlu edecek şeyler yapacak olan rüya sahibinin, güzel bir ilişkiye başlayarak kendini mutlu hissedeceğine, evli olan kişilerin eşleriyle baş başa geçirecekleri romantik zamanlara işarettir. Bekarlar için tanıdık vasıtası ile gelen bir kısmetin kişi için çok hayırlı olacağına da delalet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Telefonla Aramak

Yardıma ihtiyacı olan kimselerin en yakın kişilere başvuracaklarını, daha önce yaptığı iyiliklerin karşılığını bulacaklarını, sıkıntılarını tamamen çözemeseler bile alacakları yardımla bir müddet daha rahat yaşayacaklarını bildirir. İş konusunda sıkıntı çekenler için akrabaların devreye gireceğini ve kısa bir süre sonra yeni bir işe başlangıç yapılacağını da müjdeler.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Gülerken Görmek

Neşe dolu sohbetler içinde olmak, her ortamda moral almak ve işlerine daha konsantre olmuş şekilde devam etmek demektir. İyi eğitim almanın, aile görgüsüne sahip olmanın ve ahlakıyla, bilgisiyle başka insanları etkisi altına almak manasına da gelir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Hasta Görmek

Görülen kişinin gerçek hayatta sorunsuz bir hayat yaşayacağına yorulur ve rüya sahibinin bu kimseyle dayanışma içinde geçecek ömrünün de temsilidir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Yaralanmış Görmek

Çalışma arkadaşları tarafından kişiye yapılan bir ihanetin, arkadan konuşmanın yaratacağı can sıkkınlığına, kişinin durduk yere kendisini kanıtlamak ve adını temize çıkarmak adına uğraş vereceğine, zaman kaybına ve strese girmeye alamet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Ölmüş Görmek

Uzun sürecek dostlukların, her sıkıntıda yardıma koşacak iyi arkadaşların varlığına, kişinin doğru seçimler yaparak hayatını olabildiğince iyi yaşayacağına, ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına alamettir. Aileden aldığı terbiyesi sayesinde her zaman saygı ve sevgi gören biri olunacağına da tabir edilir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Hapiste Görmek

Rüya sahibine teklif edilecek bir işin sıkıntılarla dolu olacağına haber veren rüya, bu işe girmek için acele etmemesi gerektiğini, aile ve arkadaşlarla konuşarak, fikir almanın ilerde yaşanacak pişmanlığın önüne geçmesi adına önemli olduğunu işaret eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Düşkün Görmek

Görülen arkadaş elden ayaktan düşmüş, başkalarına muhtaç bir haldeyse, kişinin yaşantısına dikkat etmesi olarak ele alınmalıdır. Yanlış adımların mevcut durumu bozabileceğine ve eldeki paranın doğru olmayan yatırımlar ve harcamalar yüzünden bitebileceğine, zor duruma düşüp, başkalarına muhtaç biri haline gelme olasılığına dair uyarı olarak görülmelidir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Sinirli Görmek

Özel hayatta yaşanacak bazı sorunların kişiyi giderek daha agresif bir hale sokacağına ve eşle kavga etmeye yorumlanır. Bekar kişiler için bir ayrılığın gündeme gelebileceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına ve kişinin kendisini dinlemek, doğru olanı yapabilmek için düşüneceği bir zamana ihtiyacı olduğunu delalet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Uçakta Görmek

Uçak seyahatinde arkadaşını görmek, hayat yolunda yalnız kalınmayacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına ve her zaman güvende olunacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişiye gelen ani bir haberin iş konusunda seçim yapmak zorunda kalmaya neden olacağına da tabir edilir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Düşman Olarak Görmek

Bozulan işlerin ve ortaklarla çıkacak sorunların, para konusunda ev ahalisinin kişiden habersiz yaptığı büyük harcamaların sıkıntılara neden olacağını, kişinin dikkat etmesinin yetmediği, çevresindeki insanların da davranışlarına çeki düzen vermesi gerektiğini bildirir. Başkalarının yaptığı hatalar yüzünden acı çekmek ve sürekli bu sorunları gidermek için uğraşmak anlamına gelir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Namaz Kılarken Görmek

Rüya sahibinin iman gücüyle beraber hiçbir şeyden korkmadığını, yaptığı işlerle kendisini zirveye taşıyacağını ve hayatı boyunca iyi insanlarla karşılaşacağını bildirir. Günahların af olması, edilen duaların cevap bulması ve bol sevap işlenen bir hayat sürdürmenin ifadesi olan rüya, hayırlı eş ve çocuk sahibi olmanın da ifadesidir. Tüm sorunların kişiyi yıpratmadan kendiliğinden çözüleceğini de müjdeler.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Kuran Okurken Görmek

Kendi hayatını kurarken, inanç konusunda destek göreceği, her zaman fikir alabileceği insanlarla görüşmeyi tercih eden rüya sahibinin, günaha ve harama uzak durarak yaşamak konusuna büyük bir itina gösterdiğine, Allah’ı ağzından düşürmeden, namazında, niyazında bir hayat sürdüğüne yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Şarkı Söylerken Görmek

Kişinin içini açacak, güzel günlerin kapıda olduğunu, hareketli ve neşe dolu bir sürece girdiğini, iş arayanların iyi imkanlar bulacağını müjdeler. Kişiye zarar veren asabi davranışların terk edilerek, daha sakin ve yumuşak başlı olunacağını, özellikle sevilen kimselere karşı özen gösterileceğini bildirir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Eve Davet Etmek

Hanedeki bereketi, eve gelen insanların her konuda destek olan kimseler olduğunu, kişinin sosyal çevresinin güçlü, saygın insanlarla dolu olduğunu bildirir. Diğer taraftan mekan değiştirileceğini bildiren rüya, ev almak veya daha farklı bir eve taşınmak suretiyle başlanacak yeni hayata da işaret eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Düğününe Çağırmak

İnsanlarla iyi geçinmek ve kimseyi karşısına almamak demektir. Genellikle olaylara bakış açısı iyimser olduğu için, rüya sahibinin gördüğü tüm sıkıntılarda arkadaşlarına el uzattığına yorumlanan rüya, her türlü sıkıntıda ayakta durmaya, bekar kimseler için maddi koşulları denk getirerek kendi yuvasını kurmaya ve yapılan evliliğin sağlam temelli olacağına tabir edilir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Yemeğe Çıkarmak

Kendisine yapılan bir iyiliği karşılıksız bırakmayacak olmak demektir. Aşırı gururlu olunsa da, kişinin zor zamanında kendisi istemeden gelecek yardımların duygusal anlara neden olacağını, genel manada hayatın sakin, mutlu ve huzurlu geçeceğini, sevilen insanlarla yakın bir ortamda bulunan rüya sahibinin maneviyatının da yükseleceğini bildirir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Sarhoş Görmek

Yolundan sapan, hataya meyilli, gerçekleri göremeyecek kadar gözleri kapanan bir arkadaşa yardım etmek, onu doğru yola çekmek adına seferberlik içine girecek rüya sahibinin çabalarının karşılık bulacağını ve büyük sevap işleyeceğini ifade eder.

Rüyada Eski Arkadaşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin başına gelen hem iyi, hem de kötü olaylarda yanında her zaman sevdiklerinin olmasını istediğini bildiren rüya, genellikle yalnız kalmaktan hoşlanmayan, paylaşıma açık, sosyal bir kişiliğe sahip olunduğunu da gösterir. Dışa dönük, arkadaş canlısı, vefalı biri olunduğunu, aile değerlerine sahip çıkıldığını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. aslı yaren (13 Ocak 2015 saat: 14:39)

  rüyamda eski bir arkadaşımla karşılaştım zaten uzun zamandan beride onu görmüyordum özledim de zaten işte rüyamda da onu gördüm birbirimize sarıldık ve birbirimizi öptük aynı sevgili gibiydik ama değiliz onunla gerçek hayattada küs gibi bişeydik zaten ama birbirimizi çok seviyoduk ama bazı şartlar bizi ayırdı onu çok özledim oda beni özlemiş acaba gerçekten onunla gerçekten karşılaşacağız mı lütfen rüyamın yoruma yardım edin kafam çok karıştı

 2. ceren su (05 Ocak 2015 saat: 10:48)

  rüyamda eski bir arkadaşım bana bir şeyler anlatıyordu ben de hiç birşey demeden onu dinliyordum sonra bir alış veriş mağazasında dolaşıyorken yine karşıma çıkıp bana bir şeyler anlattı yine hiçbirşey demeden onu dinledim çok ilginçti

 3. murat (05 Ocak 2015 saat: 06:20)

  rüyada çok önemli bir iş bitiriyorum herkes para istiyor bnden bnde geçiştirip vermek istemiyrum
  sonra üzerimde kısa bir pantolon var moda dıyorum görenlere yolda yururkn eskı kız arkadasımı ve kardesişini eski ortak tanıdığımız bır yavukla yuruyor bn ayar oluyorum hepsine takılıyorum peşlerine sonra bir tuvalete girşyorz sonra eve gıdıyruz ev kimin bilmiyrum annemı göruyorum sonra kız banyo yapıyor ve soyunup benı ilişkiye teşvık edıyr çıplak çıplak bnı tahrık edıyor bnde dokunuyorum biri gelince batanıye örtuyorum sapma ama ruya iştee….

 4. kayra (27 Aralık 2014 saat: 15:59)

  Rüyamda çok tan beridir görmediğim ilkokul arkadaşımı gördüm ve ona uzun bir süre sarıldım ardından onunla birlikte diğer eski arkadaşlarımla İstanbul gittiğimizi gördüm ve benimde İstanbul gitmek için eşyalarım olmadığından annem ilkbaş izin vermedi daha sonranonlarla birlikte bir minübüs bindik ve gittik . orada bize birbşeyler.ikram ettiler ve bizde yedik

 5. onur (19 Aralık 2014 saat: 12:19)

  Rüyamda lise arkadaşım beni aradı sana bi surprizim var dedi ve sevdiğim kızı verdi telefona konuştuk ve benim yaşadığım şehre geleceğini söyledi lisedeyken ölen bi arkadaşımızın burada askerlik yaptıgıni söyledim onun yanınada gideriz dedim ve konuşmayı bitirdim. Yaklaşık 4 yıldır 2siylede konuşmuyordum.

 6. hayal (13 Aralık 2014 saat: 09:38)

  Ruyamda lisede aşık olduğum çocuk benim arkadaşım ile çıkıyordu ve çıktığı kız ile ben bi de başka biri vardı yanımda üçümuz bi yolda yürürken Baktım ki önümüzdeki yol camurlu yanımdaki arkadasima bu yol camurlu ben o yoldan gelmem dedim ve ben ve o arkadaşım başka yoldan gittik ama o sevdiğim çocukla çıkan arkadaşım ise o yoldan gitti ve o yolda sevdiğim çocukta vardı onunla birlikte yürüdüler ..

 7. serdar (29 Kasım 2014 saat: 12:04)

  Nişanlımin yanindan eve gitmek uzere ayrildiktan.sonra eski bir arkadasim ile karsilastim ve arabasi ile evine gittik orada ailesini gordum saat gec olmustu insanlar uykuya yattiklari sira eve dönmek uzere cantami hazirladim.evden ciktim ve bir otobuse bindim insanlara otobusun nereye gittigini sorarken bir yankesici tarafindan cebimden birsey alindigini farkettim ve geri istedim metal kucuk bir para idi aldim ve otobusten inip yurumeye basladim o sira yagmur basladi. Daha sonra gordugumu sandigim bir marketin kapisindan gecerken uyandim

 8. mehmet özden everest (14 Kasım 2014 saat: 12:09)

  rüyamda müteahhitlik yapan bana iyiliği olan fakat şimdi görüşmediğimiz ve benim kendisine olan borcumu helal ettim diyen arkadaşımı rüyamda gördüm. 5 veya 6 katlı pembe boyalı bir binayı kendisine gösterdim. bu bina ptalyadaki piza kulesi gibi eyri yapılmıştı. ben ona bak bu bina eyri yapılmış dedşyerek binayı kendşsşne gösteriyordum. bu ne anlama geliyor. teşekkür ederim

 9. leyla (26 Haziran 2014 saat: 14:56)

  27.06.2014.saat 09.30.selamun aleykum rüyamda en zor gününde yanında olduğum olduğum en zor günlerde yardım ettiğim ona yaptığım iyilikleri öz kardeşime yapmadigim her yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmediği ve bacım dediğim 0 insan meğerse beni yaşadığımızdan beri kandırıyormuş aptal yerine koyuyormushemde aylarca sonra eşimle olan ilişkisini hisettim ve takip ettim gerçekten ilişkileri varmış hemde eşimle beraber beni kandırdılar ama ikisinde allaha halle etti mi allahtan bulsunlar ikisinede en büyük ceza bu bence. Ve bugün rüyamda o arkadaşı gördüm karanlık gölgeler içinde üstü başı dağınık her yeri pislik içindeydi ve sadece gözlerimin içine bakıyordu ama ben konuşmadım gözlerimdeki nefreti gösterdim sadece.

 10. melis (23 Haziran 2014 saat: 21:38)

  Rüyamda eski bir arkadaşımla karşılaştık biraz konuştuk . Ve ben çok heyecanlı, çok mutluydum. Ondan sonra başka kısa boylu tanımadığım biri vardı topla oynuyordu galiba onun yeni arkadaşlarından biriydi sonra gitti. Daha sonra eski günlerden ve şu an nasıl olduğumuzdan felan bahsediyoruz sonra da bana aldığı yiyeceklerinden ikram etti. ne anlama geliyor lütfen cevap yazın

 11. bahar (12 Haziran 2014 saat: 14:10)

  Yapmadigim bir seyi yapmisim gibi gosterdigi icin kustugum eski cok yakin bir dostumu gordum ruyamda. Arabayi babam kullaniyordu ben bir yerde bekliyordum oda kus oldugum dostumu bir yerden alip geliyordu hatta babam eve birak onu diyordu bana babam arabadan inince araba surmeyi tam bilmememe ragmen on koltuga geciyorum vites ikide arabayi kaldirmaya calistigim icin once araba istop ediyor sonra kaldiriyorum yan koltuktada kus oldugum arkadasim oturuyor kustukten sonra dostumla hic konusmadik yuzyuze bakamadik bir anda can cigerken kedi kopek olduk onu cok ozluyorum aklimada girmiyor degil yani hep dusunuyorum onu

 12. hatice (25 Nisan 2014 saat: 16:29)

  Uyumakla uyanıklık arası bir gündüz rüyasıydı. Çocukluğumun geçtiği evde ve kendi odamdayım. Yatakta dedemin battaniyesi serili 8dedem vefat etti) Oturuyorum. Karşıma bana kira ve fatura borcu takarak evden ayrılan ev arkadaşım beliriyor. Tartışıyoruz, hala sevgilisinde gözüm olduğunu iddia ediyor. Sinirleniyorum kabga ediyoruz saç baş. Ben ayaktayken o yerde kalıyor ve tırnaklarını cinsel organıma saplıyor. sonra ısırıyor kurtulmaya çalışıyorum olmuyor. Sonra ine tırnağını batırıyor ve gülüyor. Kendimi kenara atmanla uyanmam bir oldu ve gerçektede bacaklarımı sıkıp kendimi kenara atmıştım.

 13. ömer yılmaz (22 Nisan 2014 saat: 13:25)

  rüyam da eski ve konuşmadığım bir kız arkadaş ım bize geliyor yanında 9 10 yaşlarında bir kız çocuğu ve misafiri ağırlıyoruz ailecek..sonra kız arkadaşım bir geziye gitmeye çalışıyor ben engel olmaya çalışıyorum kavga ediyoruz kız çpcuğunu bize emanet ediyor illa gitmem lazım bu geziye bu fırsatı kaçıramam diyor ve uyanıyorum…neye işarettir bu yada bi işaretmi bilmek istiyorum teşekkür ederim

 14. nuray (02 Nisan 2014 saat: 10:00)

  Rüyamda çok eski bir sevgilimle baristm ama ondan intikam alma duygusu içindeydim.ogün onunla dolaşırken bi arkadaş grubuyla karsilasiyoruz iclerinde başka bir eski sevgilim var o.tanimamasina rağmen durup muhabbet ederken ben artık aramız olmadığı için yolda ilerliyorum. Biraz daha gittikten sonra busefer ikimizinde ortak tanıdığı bi grupla karşılaşıyoruz içlerinde çok samimi olduklarimda var durup selamlaşıyor ve ve uzun yola cikicam diyip vedalasiyorum.hepsiyle.

 15. Sevket (28 Mart 2014 saat: 23:39)

  Bende 2 ay önce küs olduğum bir arkadaşımı gördüm ve işimden ayrıldım ve borçlarım çoktu uzun zamandır görmediğim başka bir arkadaşım aradı ve belli bir miktar para gönderdi sorunlarımdan kurtuldum. Rüyamda arkadaşım la sarılıyorduk ve ahlaki açıdan uygun olmayan bir durumdaydık sonrasında ailesi ve kardeşleri eve geliyor sarılmış korkuyorduk ve rüyadan uyanmıştım.

 16. nagihan (15 Mart 2014 saat: 11:12)

  rüyamda çok eskiden bana yardımları olan bir arkadaşım beni telefonla aradı kendisi için başvuracağı bir iş hakkında konuştuk.ayrıca konyada başka bi çok arkadaşımın birlikte kaldığı bi eve gittim ve orda arkadaşlarımdan birinin evlilik dışı bir bebeği olduğunu öğrendim bebek kızdı.işin en enteresan tarafı bebeğin babası abimmiş arkadaşın anlattığına göre

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,