RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Dost Görmek

Rüyada eski dost görmek, rüya sahibinin yardım alacağı anlamına gelir. Özellikle borçlarından dolayı ya da maddi anlamda sıkışıklık yaşayan ve zor günler geçiren kimselerin yardımına koşacak bir yakını işaret eder. Kişinin aile çevresinden veya çok sevdiği arkadaşlarından bu dönemde göreceği destek sayesinde ayakta duracağı, işlerini yeniden toparlayarak, mevcut borçları kapatacağına yorumlanan rüya, aynı zamanda kişinin özel hayatındaki sıkıntılarla ilgili de ara buluculuk yapacak arkadaşların varlığına işaret eder. Aileden kişiye çok değer veren ve onun iyiliğini isteyen birinin yapacağı maddi, manevi yardıma da alamettir.

Rüyada Eski Dostla Buluşmak

Ticaret hayatında olan ve işiyle ilgili ciddi sorunlar yaşayan, çalışanların paralarını ödemekte güçlük çeken, borçları artan kişiye gelecek olan önemli bir dost yardımına işaret eder. Rüya sahibinin kendisini üzen ve içinden çıkmakta zorlandığı bir konu hakkında, saygı duyduğu, görüşlerine çok değer verdiği, tecrübeli bir kimse ile görüşeceğinin de delaletidir. Genç ve bekar kimseler için sevdikleri bir kimsenin kendilerine yol göstereceğine, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, güzel gelişmeler yaşanacağına ve mutlu bir sürece alamettir.

Rüyada Eski Dostla Konuşmak

Kişinin kafasında pek çok yeni düşünce olduğuna ve hayatını değiştirmek için yakın bir zamanda hamle yapmak istediğine, koşulların uygun hale gelmesini beklerken aynı zamanda fikirlerini bir tanıdığına açıp görüş alacağına işaret eder. Eski dostla konuşmak aynı zamanda kişinin bir vefa borcunu ödeyeceğine, sevdiği birine minnet duyacağı bir iyilik göreceğine de delalet eder.

Rüyada Eski Dost Görmenin Psikolojik Yorumu

Hata yaptığını düşünen ve arkadaşlarına karşı haksızca davranışlar sergilediği için pişmanlık duyan kişilerin ruh hallerini sembolize eder. Eski dost psikolojik açıdan kişinin yaşadığı pişmanlığın simgesidir ve geçmişte kalan, ancak kişinin bir türlü düşüncelerinden atamadığı olumsuz bir olayın, yapılan hataların etkisinin hala sürdüğünün ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Dost Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ali (06 Ocak 2016 saat: 21:18)

  Eski arkadasımı rüyanda gördüm eskiden çok samimiydik ama şimdi öle değiliz aramız bozuldu.rüyamda ise onunla cok samimi bir şekilde geziyorduk sonra arabaya binip bir yere gidiyorduk gezmeye giderkene elini omuzuma atıyor ve gülümsedi öle arabadan indik ve ikimiz dbir yerde durduk sonra rüyadan uyanıyorum.bunun anlamı ne eskisi gibi samimi mi olacaz anlamını acıklarmısınz?

 2. Pınar güder (01 Ocak 2016 saat: 14:40)

  Rüyamda düşmenın dediğim kızı eski sevgilimin aynı zamanda kızında eski sevgilisinin gözü önünde dövüyordum daha sonra sakin bir şekilde ayna karşısında saçımı toplayıp uzun zamandır görmedeiğim bir dostumun yanına gittim onunla birlikte yumurtaların başında durmaya başladık ve biranda elimden yumurtaları düşürdüm ve bunları alıp kavga ettiğim kıza gösterdim

 3. yunus (24 Aralık 2015 saat: 00:14)

  oncelikle saygilar.. suan yurt disinda yasiyorum. ruyamda nisantasina gitmek icin arabaya binmem gerekiyor. ancak arabaya binmek icin babamin eski dukanin onunden gecmem gerekve bu arada babamida gorunmeden gitmem gerekiyor. (babamla 10 yildir konusmuyorum) eski bir dost ile konusup beni minubus duragina goturmesini istiyorum. o da bana yardi ediyor. ancak gotururken babamin geldigini gorerek dosta geri donmesini baska yoldangitmisini istoyprum. o da gidiyor.. koseyi dondukten sonra babamin gitmesini bekliyoruz .. tam o sirada ben yuruyerek baska yoldangidiyorum. yukus yoldu ..yol bittikten sonra yolun sonunda amcamin kuruyemis dukkanin onune variyorum.. disaridan iceriye baktigim da amcan ve oglu birlikte calistigini goruyorum. ve dukkaninda islerin iyi oldugunu goruyorum..( garip olan ailem istanbulda yasiyor,, anne babam ayir.. olay bursa sehrinde geciyor.bursada setbasi semtinden sari minubuse binis nisantasi semtine gitmem gerekiyor. ve ruyamda belirtilen mekanlar gercek mekanlar .. ruyada gordugum saat dilimi ise gece yarisi idi..)

 4. Bilge (11 Eylül 2015 saat: 12:22)

  Rüyada önce omzumdan yaralaniyordum daha sonra su anda konuşmadıgim eski arkadaşlarim yanıma geliyorlardi bizim eve gidip bi eşya alıp çıkıyoduk niyetimiz hastaneye gitmekti omzum için ama sanko hiç acı hissetmiyordum ve yolda kahkahalarimiz bitmek bilmiyordu beraber

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,