RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Dostlar Görmek

Rüyada eski dostlar görmek, kişinin kafasını karıştıran bir meselede yakın çevresinden yardım ya da destek göreceği anlamında olduğu gibi maddi sıkıntılar ile alakalı zorluk çeken kişilerin bu konuyu yakın çevrelerine açarak onlardan çözüm anlamında yardım isteyeceklerini de ifade eder. Eski dostları görmek şu an için yaşanan mevcut sıkıntılarda beklenmedik yerlerden gelecek yardımların ifadesi olduğu için kişinin rahat bir nefes alması anlamındadır. Sevilen kişilerin vefalı davranışları sonucunda rüya sahibinin hem mutlu, hem de son derece mahcup bir durum yaşayacağını fakat gördüğü sevgi ve ilgi nedeniyle kendini daha güçlü hissedeceğini işaret eder. Alınacak yardımlarla maddi durumun toparlanacağını ve yeniden ayağa kalkılacağını bildirir.

Rüyada Eski Dostlarla Buluşmak

Her sıkıntıya çözüm bulmak ve mali durumu toparlayarak ekonomik anlamda daha güçlü bir şekilde yola devam etmek demektir. İş konusunda ya da mali durumlarda yaşanmış olan sıkıntıların geçeceğini müjdeleyen rüya öte yandan kişinin özel hayatındaki sıkıntılar için üçüncü şahısların arabulucu görevi görerek yaşanan bu problemlerin ortadan kalkması için destek vereceğine delalettir. Dostların ve sevilen insanların yardımı kadar kişinin ailesinden de destek görerek içinde bulunduğu zor zamanları daha kolay şekilde atlatacağına ifade edilir.

Rüyada Eski Dostlarla Kavga Etmek

Aşırı derecede fevri davranışların neticesinde kişinin hiç beklemediği problemlere sebep olacağını ve kendi yakın çevresinden uzaklaşacağını, gireceği yeni ortamlarda istediği sonuçları alamayacağını işaret eder. Rüya sahibinin kendisine değer veren ve her zaman destek olan insanların kıymetini bilmeden ya da vefasız şekilde davranması nedeniyle yakın çevresi ile arasında soğuk rüzgarlar eseceğini tabir eder.

Rüyada Eski Dostlar Görmenin Psikolojik Yorumu

Yalnızlık duygusuna vurgu yapan rüya özellikle geçmiş yıllarda kişinin yaptığı bazı hatalar yüzünden sevdiği insanlardan uzak kaldığını ve bu duygunun belli bir süre sonra kendisini rahatsız etmeye başladığını bildirir. Bu kişilerle irtibat halinde olmak ya da yapılan haksızlık nedeniyle özür dileme isteği duymak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!