RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Elbise Görmek

Rüyada eski elbise görmek, rüyayı gören kişinin, ruhsal durumunda yaşanan değişikliklerin günlük hayatı üzerinde yaptığı etkiye ve bu durumun ortaya çıkardığı sorunlara delalet eder. Geçmişte yarım kalmış olaylar, ilişkiler ve çözüme kavuşmamış sorunlar yüzünden yaşanan sıkıntı ve üzüntünün kişide ruhsal sorunlara neden olacağına ve istenmeyen sonuçlara yol açacağına işaret eder.

Rüyada Yeni Elbise Görmek

Rüyada yeni elbise görmek, kişinin yeni kararlar vermesine, eski huylarının değişmesine ve yeni davranışlar kazanmasına yorulur. Kişinin, daha önce yaptığı hareketler ve işlerle yeni yaptıkları ya da yapacakları arasında epey fark olduğuna delalet eder.

Rüyada Yamalı Elbise Görmek

Rüyada yamalı elbise gören kişinin, yaşanılan zorlu ve kötü durumlara karşı sabır göstermesine, her türlü rahatsızlığın ve sorunun Allah’tan geldiğini bilerek hoş karşılamasına ve yapılan işlerde hep uygun yollar arayarak sorunları çözmeye çalışmasına yorumlanır.

Rüyada Aba Görmek

Rüyada aba görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı mekân değişikliğine ve bu değişiklikle ortaya çıkacak olan ferahlık ve yenilenme duygularına işaret eder. Yapılan bu değişikliklerin kişinin iş hayatında ve aşk hayatında yeni bir seyir yakalamasına ve yeni ve başarılı işler yapmasına yorulur.

Rüyada Aba Giydiğini Görmek

Rüyada aba giydiğini gören kişinin, yüklü miktarda para kazanacağına, yapacağı iş karşılığında alacağı mala ve kazancında yaşanacak artışa delalet eder. Aynı zamanda, zor bir dönemde alınacak büyük yardıma da yorulur.

Rüyada Cepken Görmek

Rüyada cepken görmek, istenilen şeylere kavuşulacağına, hayallerin gerçekleşeceğine ve yeni hayaller kurulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişiye, yapılacak her türlü yardıma ve amaçlanan kazanca kavuşmaya delalet eder. Aynı zamanda, istenmedik bir şekilde ortaya çıkan sorunların sürekli tekrar etmesine rağmen yeni bulunacak çözümlerle tamamen ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!