RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Eş Görmek

Rüyada eski eş görmek, kişinin mutlu olmasına engel olan bir kişinin varlığına, iş hayatında engellerle dolu bir sürece, ikili ilişkilerinde asılsız kıskançlıklar ve şüpheler nedeni ile sık sık zor durumda kalacağına delalettir. Eski eş görmek rüya sahibinin inat yaptığı bir mesele yüzünden arkadaşlık ilişkilerinin bozulması ve pek çok aksilikle boğuşması anlamına gelir. Bekarlar için eski eş, bitmiş bir ilişkinin yeniden alevleneceği, kişinin aynı hataları yapmamak için özen gösterip bu kez daha iyi bir ilişkiye sahip olmak adına çabalaması şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Eski Eşle Konuşmak

Eski eşle konuştuğunu gören kişi büyük bir yalan söylemek zorunda kalır. Özellikle evli kimseler için affedilmeyecek bir hata yapmaya, başka biri ile yakınlaşma içine girilip, evliliği tehlikeye atmaya ve eşinin güvenini zedelemeye de alamettir. Eski eşle konuştuğunu görmek bekar kişiler için ayrıldığı iş yerinden kötü sözler işitmeye veya eski bir arkadaş ile yeniden görüşmeye başlamak olarak da yorumlanır.

Rüyada Eski Eş İle Barışmak

Eski eş ile barıştığını gören kişiler canlarını sıkan bir konuya çözüm bulurlar. Günlük hayatı olumsuz etkileyen bir sıkıntının nihayete ereceğini, özellikle manevi anlamda kişinin huzur bulacağı girişimler yapacağı, aklına ve kalbine uygun hareketlerde bulunup, tüm problemlerini tek başına çözeceğini bildirir. Eski eş ile barıştığını gören kimseler öfke duydukları, küskünlük yaşadıkları ya da kin duydukları kişiler ile yeniden bir araya gelerek aralarındaki husumeti ve kırgınlıkları yok ederler.

Rüyada Eski Eş Görmenin Psikolojik Yorumu

Unutulmayan bir aşk yaşayan, hala o kişiyi sevdiği için karşısına çıkan fırsatları değerlendiremeyen, platonik şekilde bir aşk hayatı sürdüren insanların psikolojilerini ifade eder. Eski eş görmek aynı zamanda geçmişte bırakılması gereken ancak bugüne taşınan, kişiyi sürekli olumsuz şekilde rahatsız eden bir sorunun varlığına da delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: