RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Eşi Görmek

Rüyada eski eşi görmek, rüyayı gören kişinin yaşayamadığı ve ulaşamadığı için yüreğinde ukde olarak kalan bazı olguların varlığı üzerinden tabir edilir. Geçmişte kalmış fakat hala akıldan çıkmamış bir takım düşüncelerin olduğu anlamına gelir ve rüya sahibinin her daim bunlarla yaşadığı şeklinde yorumlanır. Bu rüya genel olarak rüya sahibini dalgın ve düşünceli kılan bazı yaşanmışlıklarla açıklanır.

Rüyada Eski Eşi ile Evlenmek

Rüyayı gören kişinin terk ettiği alışkanlıklarını yeniden yaşatmaya başlayacağına, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına ve eskide kalmış her şeyi tekrardan yaşamak adına nasıl gerekiyorsa öyle davranacağına rivayet edilir.

Rüyada Eski Eşi ile Sevişmek

Hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin yüzünün gülmesine, keyfinin yerine gelmesine ve başarılarının sürmesine vesile olacak hayırlı bir kişi ile karşılaşacağına ve o kişi sayesinde hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlamasına işaret eder. Rüya sahibinin ömrü boyunca arkasında duracak ve yaptıklarını destekleyecek bir kişinin varlığı üzerinden yorumlanır.

Rüyada Eski Eşi Evlenmiş Görmek

Bu rüyada tıpkı eski eş ile sevişmek kadar hayırlı ve uğurlu bir rüyadır. Kısmet olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin maddi gücünün, itibarının ve makamının yerinde olduğu bir kimse tarafından düşüncelerinin, girişimlerinin ve atılımlarının destekleneceğine ve o kimsenin kendisi için büyük şans olacağına işaret eder.

Rüyada Eski Eşi Öpmek

Rüyayı gören kişinin kendisi için iyi konuşan, yaptıklarının arkasında olan, onu koruyup, kollayan, gözeten ve koruyan bir kimsenin varlığı üzerinden tabir edilir ve bu insanın rüya sahibi için hayır dualarını hiç eksik etmediği anlamına gelir.

Rüyada Eski Eşi ile Barışmak

Rüya sahibinin yaşanmamış şeyleri yaşamaya ve söylenmemiş sözleri söylemeye niyetlenerek, cesaretini toplayıp hamle yapmasına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,