RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek, mutluluk, şans ve bereket olarak kabul edilir. Rüya sahibi için ferahlık anlamına gelir. Kişi, hastalıklarına şifa bulacak, geleceği ile ilgili duyduğu korku ve kaygılardan kurtulacak, kendisine külfet olan maddi yükümlülüklerini azaltmayı başaracak ve hayatı daha kolay hale gelecek demektir. Rüyada eski eşini görmek, gönül huzurunu yakalamaya, başarılı olmaya, işini ilerletmeye, hem bedenen hem de ruhen sağlıklı olmaya delalet eder.

Rüyada Eski Eşini Hamile Görmek

Rüya sahibinin o kimseden fayda göreceğine, bir konuda destek alacağına ya da o kimseden gelecek bir hayır sayesinde bir işini rahatlıkla halletmeyi başaracağına rivayet edilir. Hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişi için mutluluk olarak yorumlanır.

Rüyada Eski Eşini Ölmüş Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin kendisinden ziyade, rüyasında gördüğü eski eş üzerinden tabir edilir ve rüyanın tam aksine öldüğü görülen kişinin sağlığının yerinde olduğuna, gelecekte de hiçbir önemli sağlık sorunu yaşamayacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına alamet eder.

Rüyada Eski Eşini Öpmek

Rüyayı gören kişinin özel yaşamında kendisini anlayacak, sevecek ve tamamlayacak bir kimsenin hayalini kurduğuna ve gönül ilişkisi içine girdiği kişilerden de böyle bir beklentisi olduğuna işaret eder. Rüya sahibi aradığı kişiyi bulamadığı için kendisini yalnız hissediyor demektir.

Rüyada Eski Eşini Evlenmiş Görmek

Mutluluk anlamına gelir ve şans olarak kabul edilir. Rüya sahibinin azimle ve inanç ile çalışmalarının karşılığını hak ettiği şekilde alacağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına ve boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Boşadığı Eşini Görmek

Rüya sahibinin kazancının artacağına, işlerinin düzene gireceğine bu sayede hayatının daha kolay ve zevkli bir hale geleceğine alamet eder. Değişikliklerin ve yeniliklerin hayır getireceği ile tabir edilir.

Rüyada Eski Eşiyle Görüşmek

Görülen kişinin bir nedenden ötürü rüya sahibine ulaşacağını ve yardım ricasında bulunacağını bildirir. Gerçekte eski eşi olanlar bu kişinin yaşadığı bir olaydan haberdar olur veya ortak tanıdıklarından eski eşleri ile ilgili haber alırlar. Bekar kişiler için geçmişte kalan bir olayın hatırlanması ve konuşulması üzerine bazı fikir ayrılıkları yaşanacağını ve arkadaşlar arasında bu konu üzerinde uzun sohbetler yapılacağını bildirir.

Rüyada Eski Eşiyle Konuşmak

Alınacak haberlere ve yeni gelişmelere yorumlanır. Genellikle kişinin geçmişte çok sıkı şekilde görüştüğü ancak sonradan yollarının ayrıldığı kişilerle bir araya geleceği, tesadüfen karşılaşıp bu kişilerin hayatlarındaki gelişmelerden haberdar olacağı manasındadır. Bekar kişiler için eski bir taliplerinin yeniden karşılarına çıkacağına yorumlanır. Aynı zamanda bekar erkekler için ailelerine sevdikleri kişiden bahsedeceklerini ve görücü gideceklerini de bildirir.

Rüyada Eski Eşini Ağlarken Görmek

Tanıdık birinden sevinçli haber almaktır. Görülen kişi tanınan biriyse doğrudan o kişinin mutlu olduğu bir olaydan haberdar olmak ve onun adına sevinmek demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin bu kişiden önemli bir konuda yardım alarak işlerini daha kısa yoldan yoluna koyacağına, uzak akrabalardan iş teklifi almaya veya bu kişilerin yanında çalışmaya başlamaya da alamet eder.

Rüyada Eski Eşini Gülerken Görmek

Güzel haberler alarak sevinmeye ve başkalarının iyi olmasından dolayı mutluluk duymaya, kıskanç ve fesat kişilerden uzak, samimi insanlarla dostluk içinde yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Eski Eşini Araba Kullanırken Görmek

Mevcut hayat durumu üzerinde değişiklikler yaşanacağını ve kişinin alacağı bazı ani kararlarla gelecek planlarında önemli farklılıklar meydana geleceğini ifade eder. Akılda yokken bir anda taşınma konusunun konuşulacağını, mekan ve yer değişikliği yapılacağını da bildirir. Uzaktan gelen kimselerle geçmiş hakkında konuşmalar yapılacağını, eski güzel günleri özlemle anan rüya sahibinin görüşmediği veya kırgınlık içinde olduğu bazı arkadaşları ile haberleşmek için ilk adımı atacağını tabir eder.

Rüyada Eski Eşini Gelinlikle Görmek

Görülen kişiden müjdeli haber almak veya bu kişinin mutlu bir gününe şahit olarak onun adına sevinmek anlamındadır. Yapılacak işlerden hayır görmeye ve maddi anlamda kazancını yükseltmeye de yorumlanır. Bu rüya kazanç anlamında kişinin sabit gelirinin dışında yapacağı bir yatırım sayesinde eline geçen paranın ikiye katlanacağını ve bu durumdan dolayı hayatının refah içinde geçeceğini ilerleyen yıllarda daha zengin biri haline geleceğine delalettir.

Rüyada Eski Eşini Uzun Saçlı Görmek

Bazı meseleleri gereğinden fazla uzatan biriyle bir tartışma yaşanacağına yorumlanır. Bu kişinin sabit fikirli olmasından ötürü rüya sahibinin söylediklerini görmezden geleceğine, ona yardım etmek isteyenlere sırt çevireceğine ve bu yüzden sorunlarını bir türlü istediği şekilde çözemeyeceğine tabir edilir. Diğer yandan geçmişte bırakıldığı düşünülen bir meselenin tazeliğini hala koruduğunu ve bugünlerde tanıdık birinde alınacak haberle birlikte bu meseleyi yeniden düşünür hale gelmeye tabir edilir.

Rüyada Eski Eşini Yeni Sevgilisiyle Görmek

Yakın zamanda yaşanan bir olumsuzluktan büyük dersler alınacağını ve bazı konularda adım atmadan önce aile üyelerine, anne veya babaya danışılacağını, kişinin tek başına hareket etmekte eskiye oranla tereddüt içinde kalacağına yorulur. Fevri davranışlardan vazgeçmek, paylaşıma değer vermek ve sevilen kişilere daha fazla zaman ayırmakla huzurlu günler geçirecek olmak anlamındadır.

Rüyada Eski Eşiyle Birlikte Olmak

Faydasız, zaman kaybettiren, daha önce denenip hiçbir sonuç alınamamış işlerle yeniden uğraşmak ve bu işler yüzünden sorumluluklarını ihmal ederek ailesinin, sevdiklerinin eleştirilerine maruz kalmak manasındadır. Eski meseleleri gereği yokken açarak herkesin huzurunu kaçıracak olan rüya sahibinin bugüne odaklanmakta güçlük çektiği için işindeki konsantrasyonunun da bozuk olacağını tabir eder.

Rüyada Eski Eşini Hasta Görmek

Gerçekte hasta biri varsa ondan iyileştiğine dair güzel haber alarak mutlu olmak, bu kişiyi ziyarete gitmek demektir. Tersine yorulan rüya, sevilen kişilerin keyiflerinin yerinde olacağına, çok büyük problemler yaşamadan günlük hayatın kendi rutininde devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Eşini Hastanede Görmek

Eski eşini hastanede yatıyor görmek bu kişiden gelecek üzücü haberlere alamettir. Eski eşi hastanede çalışırken görmek ise, yakın zamanda çok yüce gönüllü, yardımsever, herkesle elindekini paylaşmaktan çekinmeyen biriyle tanışılacağını, bu kimseden ilerleyen zamanlarda çok büyük yardımlar görüleceğini alamet eder.

Rüyada Eski Eşini Üzgün Görmek

Bir hatadan kaynaklanan üzüntünün hala devam ettiğini ve rüya sahibinin kendisini affetmekte güçlük çektiğini ifade eder. Boşa geçirilmiş bir zamanın ve faydasız işlerle uğraşmanın neticesinde eldeki birikimlerin de yok olacağını, bir müddet maddi zorluklar çekileceğini delalet eder.

Rüyada Eski Eşinden Çocuğu Olduğunu Görmek

Kısmetin bol olacağına ve rüya sahibinin her istediğini elde edecek kadar başarıya, işine gücüne odaklanacağını, bu dönemde duygusal hayatıyla yakından ilgilenmese de yine de sevdiklerinin gönlünü güzel hediyeler vererek alacağına tabir edilir. Mutlu olunacak bir beraberlik ve aile içinde uyumlu günler geçirmek demektir.

Rüyada Eski Eşiyle Yeniden Evlenmek

Genellikle yapılacak bir hataya dikkat çeker ve kişiyi uyarır. Daha önce yaşanmış bir olaydan gerekli dersi alamayan rüya sahibinin aynı hataya yeniden düşerek hem kendisini üzeceğine, hem de ailesini bu konuda tedirgin edip, onların da huzurunu kaçıracağına yorumlanır. Kişiye zararı dokunmuş, yalan söyleyen, ikiyüzlü biriyle yapılacak bir ortaklığın istenildiği gibi netice vermeyeceğini de bildirir.

Rüyada Eski Eşiyle Barışmak

Gereksiz mevzuları fazlasıyla büyüten ve bu yüzden rüya sahibine hiç gerek yokken küsen, darılan birinin iletişime geçerek yeniden görüşmek isteyeceğine delalettir. Sorunlu ilişkilerin düzeleceğine müjde verirken, gerçekte eşinden ayrılanların veya ayrı yaşayanların tekrar bir araya geleceklerini ancak eski sorunların tekrarlamasından ötürü bu beraberliğin de kısa süreceğini işaret eder.

Rüyada Eski Eşin Ölüp Yeniden Dirildiğini Görmek

Görülen kişinin mutlu olduğuna ve hayatını istediği gibi, hiçbir zorluk çekmeden, konfor içinde sürdürdüğüne yorumlanır. Aynı zamanda bu kişinin yakın geçmişte yaşadığı kötü bir olaydan sonra tüm hayatını değiştirme kararı aldığına ve bu kararın hayrına neticelendiğine, bakış açısını değiştirdiği gibi, bu süreçte dostunu, düşmanını çok daha iyi tanıdığını tabir eder.

Rüyada Eski Eşle Kavga Etmek

Kuruntulu bir döneme işaret eder ve kişiyi manevi olarak yıpratan bir işte çalışmak zorunda kalındığına, bu işi değiştirmek isteyen rüya sahibinin tanıdıklarına haber vereceğine, henüz bir sonuç alamasa da sabırla beklemesi halinde yakın gelecekte istediği gibi kendisini memnun edecek güzel bir iş bulacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Eşe Vurmak

Görülen kişiye güç vermek, ona her anlamda yardımcı olmak, manevi desteğini esirgememek demektir. Yardım isteyen bir tanıdığın ricasını geri çevirmeyerek sevap kazanmak anlamına gelir.

Rüyada Eski Eşini Öldürmek

Kişiye maddi külfeti olan bir işten kurtulacağını veya açtığı bir işten gelir elde edemediği için iş değişikliği yapacağını, tam zamanında alacağı kararlarla refaha kavuşacağını ifade eder. Gönül işlerinde huzuru elde etmek ve karşıdaki kişiden ilgi görmek, sevildiğini hissederek mutlu olmak manasındadır.

Rüyada Eski Eşiyle Tatile Gitmek

Ruh eşini bulmak ve ortak zevklerin fazla olduğu bir beraberliğe adım atmak, bu kimseyle ailelerin de onayını alarak evlenip, yuva kurmak demektir. Mutlulukla, huzur içinde yaşanacağını haber veren rüya dertlerin geride kaldığını, rüya sahibinin eskisine göre çok daha iyi hissedeceğini bildirir.

Rüyada Eski Eşini Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle bir iç hesaplaşma yapıldığını ifade eder. Geçmişte kalması gereken olayların ya da kişilerin hala rüya sahibinin aklını karıştırdığını ve gün içinde bu kişi veya olayları düşünerek zaman harcadığını, bazılarının etkisinden kurtulamadığı için var olan hayatının tadını bir türlü çıkaramadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,