RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek, mutluluk, şans ve bereket olarak kabul edilir. Rüya sahibi için ferahlık anlamına gelir. Kişi, hastalıklarına şifa bulacak, geleceği ile ilgili duyduğu korku ve kaygılardan kurtulacak, kendisine külfet olan maddi yükümlülüklerini azaltmayı başaracak ve hayatı daha kolay hale gelecek demektir. Rüyada eski eşini görmek, gönül huzurunu yakalamaya, başarılı olmaya, işini ilerletmeye, hem bedenen hem de ruhen sağlıklı olmaya delalet eder.

Rüyada Eski Eşini Hamile Görmek

Rüya sahibinin o kimseden fayda göreceğine, bir konuda destek alacağına ya da o kimseden gelecek bir hayır sayesinde bir işini rahatlıkla halletmeyi başaracağına rivayet edilir. Hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişi için mutluluk olarak yorumlanır.

Rüyada Eski Eşini Ölmüş Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin kendisinden ziyade, rüyasında gördüğü eski eş üzerinden tabir edilir ve rüyanın tam aksine öldüğü görülen kişinin sağlığının yerinde olduğuna, gelecekte de hiçbir önemli sağlık sorunu yaşamayacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına alamet eder.

Rüyada Eski Eşini Öpmek

Rüyayı gören kişinin özel yaşamında kendisini anlayacak, sevecek ve tamamlayacak bir kimsenin hayalini kurduğuna ve gönül ilişkisi içine girdiği kişilerden de böyle bir beklentisi olduğuna işaret eder. Rüya sahibi aradığı kişiyi bulamadığı için kendisini yalnız hissediyor demektir.

Rüyada Eski Eşini Evlenmiş Görmek

Mutluluk anlamına gelir ve şans olarak kabul edilir. Rüya sahibinin azimle ve inanç ile çalışmalarının karşılığını hak ettiği şekilde alacağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına ve boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Boşadığı Eşini Görmek

Rüya sahibinin kazancının artacağına, işlerinin düzene gireceğine bu sayede hayatının daha kolay ve zevkli bir hale geleceğine alamet eder. Değişikliklerin ve yeniliklerin hayır getireceği ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,