RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Evini Görmek

Rüyada eski evini görmek, rüyayı gören kişinin, şu anda içinde bulunduğu ortamdan çok sıkıldığına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşadığına, bu sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmak için eski günlerine dönmek istediğine çünkü o zamanki güvenli ve rahat hayatı özlediğine ve bu yüzden çok huzursuz zamanlar yaşadığına alamet eder. Aynı zamanda, eğitim hayatında ve iş hayatında çok büyük ve akıllıca adımlar atılacağına ancak verilen yanlış kararlar ya da zamanlama hatası yüzünden çok büyük başarısızlıklar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Eski Evini Temizlemek

Rüya sahibinin, iş hayatında verilen hatalı kararlar yüzünden kaçırdığı fırsatlardan daha iyilerini yakın bir zaman içerisinde tekrar eline geçireceğine, bu sefer daha iyi ve daha doğru kararlar vererek büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına ve şanssızlığın kırılacağına delalet eder.

Rüyada Eski Evine Taşınmak

Rüyayı gören kişinin, çok uzun zamandan beri aklını kurcalayan bir sorunu çözüme kavuşturmak, var olan sıkıntıyı gidermek ve kazancını arttırmak için geçmiş yıllarda yaptığı bir işten ya da bir çalışmadan yararlanacağına, bu sayede sorununu kolayca çözeceğine ve rahat aereceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Evine Taşındığını Görmek

İş hayatında çok iyi yerlere gelen rüya sahibinin, kısa bir zaman önce aldığı bir çalışmada bir konuyu çözme konusunda büyük bir sıkıntı yaşadığına, çok çabalamasına rağmen bir türlü işin içinden çıkamadığına ve sonunda geçmişte yaptığı çalışmalardan birinden örnek alacağına ve işini çok kolay bir şekilde halledeceğine alamet eder.

Rüyada Eski Oturduğu Evini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zorlu bir dönemden geçtiğine, ruhsal olarak çok kötü bir durumda olduğuna ve geçmiş yaşamını çok özlediğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: