RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Görmek

Rüyada eski görmek, genellikle kişinin istemediği bir durumla karşılaşması veya sevmediği insanlarla birlikte aynı ortamda bulunması şeklinde yorumlanır. Eski görülen şey her ne ise rüya ona göre yorumlanmalıdır. Eski görmek genellikle içinde bulunulan sıkıntılı sürecin henüz geçmediğine ve bir müddet daha bu şekilde devam edeceğine tabir edilir. Eski ve aynı zamanda kirli bir şeyler gören kişiler ise, kendi geçmişleri ile ilgili kötü laflar ve sözlere maruz kalır, iftiralara uğrar ve kendilerini aklamak için epey bir zaman uğraşmak zorunda kalırlar. Eski arkadaş gören kişi sevdiği ama kırgın olduğu biriyle barışır. Eski eş gören ise, ayrıldığı bir kimseyle yeniden barışır.

Rüyada Eski Arkadaş Görmek

Eski arkadaş görmek, vefalı biri olunduğunu gösterir. Rüya sahibinin kendisine yapılan tüm iyiliklerin karşılığını verdiğini ve değerini bildiğini, hayatında onun için önemli olan kim varsa hepsinin üzerine titrediğini ve elindekinin kıymetini bildiğini gösterir. Eski arkadaş aynı zamanda kişinin yardımına koşacak bir dosta da işaret eder ve zor günlerin sevdiklerin yardımı ile atlatılacağının müjdesini verir.

Rüyada Eski Eşya Görmek

Eski eşya, daha önce kapandığı sanılan bir sorunun yeniden gündeme gelerek, rüya sahibini zor durumda bırakacağına, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına delalet eder. Eski eşya görmek genellikle hastalık, sıkıntı, dert ve keder olarak yorumlanır. Hem eski, hem de kirli bir eşya gören kimseler ise, gelir kaybı yaşarlar ve maddi açıdan zayıflamaları ailelerinde de pek çok sorun yaşanmasına neden olur.

Rüyada Eski Görmenin Psikolojik Yorumu

Eski görmek kişinin melankolik bir ruh haline sahip olduğuna, bugüne çok fazla adapte olamadığı gibi, gerçekleri mantık çerçevesinde ele alamadığından pek çok başarısızlık yaşadığına işaret eder. Çok fazla arkadaş sahibi olmayan, içine kapanık ve sürekli geçmişiyle yaşayan kişileri sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!