RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski İş Arkadaşı Görmek

Rüyada eski iş arkadaşı görmek, sakin geçecek bir döneme işaret ederken, kişinin bu süreçte beklentilerini olabildiğince düşük tutmasının kendisi için hayırlı olacağına, zamanını faydalı işlerle geçirmesi gerektiğine alamettir. Kişinin gündemine girecek eski bir olayla gereksiz yere uğraşılacağını ve vakit kaybedileceğini bildiren rüya, geçmiş deneyimleri göz önünde tutarak girişimlerde bulunmanın doğru olacağına, bilinmeyen işlere girişmenin para kaybına neden olacağına ve yersiz şekilde risk almamak gerektiğine delalet eder.  Rüya sahibi ile ilgili çok sayıda dedikodu yapan bir tanıdığın yeniden kişinin aleyhine sözler söyleyerek can sıkıcı durumlar yaratacağına, kişinin bu arkadaşıyla konuşarak durumu sonlandırmak, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına da alamet eder.

Rüyada Eski İş Arkadaşıyla Buluşmak

Rüya sahibini zorlayan ve çözemediği için sorunlar yaşadığı bir problemde, iyi niyetli bir arkadaş sayesinde rahatlama yaşayacağı, bu kimseden alacağı fikirlerle uzun zamandır çözümsüz kalan sorununu kısa sürede halledeceğini bildirir. Küs olunan eski iş arkadaşıyla buluşmak nazara gelmeye ve küçük bir kaza sonucu yaralanmaya delalettir. Sevilen eski bir iş arkadaşıyla buluşmak gelecek güzel haberlere ve o kimse bekarsa evlendiğini duymaya yorulur.

Rüyada Eski İş Arkadaşıyla Kavga Etmek

Yeni arkadaşlar edinen rüya sahibinin, hayal kırıklığı yaşayacağına ve aşırı çıkarcı insanlarla dostluk kurduğunu fark edip kendisini geri çekeceğine yorumlanır. Var olan rahatını durup dururken bozan kişinin yeniden hayatında düzenlemeler yapacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına ve bir müddet herkesten şüphe eder halde yaşayacağına da tabir edilir.

Rüyada Eski İş Arkadaşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişinin izlerini üstünde taşıyan ve bugüne adapte eden, yaşantısındaki her ayrıntıyı veya gelişmeyi geçmişle örtüştüren kimseleri işaret eder. Başkalarının görüşlerine çok fazla değer veren ve kendi fikirlerini geri plana atan, geleceğini diğer kimselerin önerilerine göre planlayan kişilerin, kendilerine güven konusunda zayıf kaldıklarını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!