RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski İş Arkadaşını Görmek

Rüyada eski iş arkadaşını görmek, uzun süredir haber alınmayan bir tanıdıkla görüşmeye, sevinçli bir habere ve yeni iş olanaklarına işaret eder. Rüyasında eski iş arkadaşını gören kişiler geçmişten kalan yarım bir işlerini tamamlar. Görülen kişi erkek ise kişinin hayırlı bir işe girişmesi anlamına gelir, bayan ise güç ve kudret kazanacağı ve itibarının sağlamlaşacağına yorumlanır. Farklı bir yoruma göre de kişinin geçmişte kaçırdığı bir fırsatı yeniden elde edeceğine ve değerlendireceğine, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Eski İş Arkadaşına Küsmek

Sahip olunan gücün kaybedileceğine, yanlış ve zaman kaybettiren girişimlerde bulunulacağına, herkese gereğinden fazla güvenildiğine ve yakın arkadaşlara yapılan hatalı bir davranışa işaret eder. Rüyasında eski iş arkadaşına küsen kişiler yalnızlaşır ve çevresi tarafından da sevilmezler.

Rüyada Eski İş Arkadaşına Sarılmak

Özlem duyulan bir murada erileceğine ve kişinin bekar ise hayırlı bir kısmeti çıkacağına yorumlanır. Rüyada görülen kişi bayan ise ve rüyayı gören erkek ise bu durumda yeni bir aşka yelken açacağına da yorumlanabilir. Rüya sahibi erkek ise ve gördüğü kişi de erkek ise, iş konusunda ihtiyaç duyduğu yardımı aile çevresinden alacağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına da yorumlanır. Bazı alimler ise, bu rüyanın düğün derneğe tabir olduğunu söylerler ve rüya sahibinin yakın akrabalarından müjdeli bir haber geleceğine de işaret ettiğini söylerler.

Rüyada Eski İş Arkadaşını Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan rüya sahibinin geçmişte yarım bıraktığı işleri ve geçmişe duyduğu özlemi simgeleyen bir rüyadır. Uzun süredir görülmeyen kişilere duyulan hasret ve aynı zamanda kaçırılan fırsatları da temsil eder. Rüyasında eski iş arkadaşına sarılan kişiler, gün içinde geçmişe yönelik çok fazla şey düşünürler ve bu durum gece rüyalarda simgesel olarak bu şekilde görünür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski İş Arkadaşını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. İbrahim (26 Aralık 2016 saat: 06:05)

  Rüyamda çıkarıldığım işerinden tekrar çağırıyorlar.aynı işyerinden daha önce tanıdığım arkadaşımla beraber bizim memlekete yani mersin silifkeye göreve gidiyoruz.gittiğimiz yer bir kasaba tabiatı çok güzel ormanlık bir alan içinden dere geçiyor.Dereden su akıyor.ormanda silahlı şahıslar görüp terörist sanarak kaçıyoruz.oradan korkmamamızı köylüler olduğunu söylüyorlar arkadaşlarla beraber bir otobüsü durdurup arama yapıyoruz.aradığımız silahlı bir şahıs.aradığımızı bulamıyoruz otobüsü gönderiyoruz.

 2. Anonim (26 Aralık 2016 saat: 05:53)

  Rüyamda çıkarıldığım işyerinden arkadaşımı gördüm .tekrar işe alınıyorum ve beraber göreve gidiyoruz.Bana daha önce neden işyerinden çıkarıldığımı soruyor .Bende bilmediğimi söylüyorum .göreve gittiğimiz yer ağaçlık ve tabiatı güzel bir yer.dere var içinden su akıyor.

 3. ZELİHA ÇİFÇİ (15 Temmuz 2016 saat: 13:49)

  Rüyamda eski iş arkadaşım ve ben, benim arabamda işe gidiyoruz. işe giriş kartını nasıl tutacağım. geç kalacağım endişesindeyim. sonra araba bir yavaşlamaya başlıyor. işe giriş kartını tutsun diye eski iş arkadaşımın kocasına veriyorum. araba bozuldu. ben arabayı bir yere çekeyim. bu aradada kartı onlara tutturayım. diye arabayı alıp gidiyorum. Bu durum benim işime geliyordu. Arabanın gitmemesi lazım ama nasıl gidiyor. diye de düşünüyorum. arkadaşımın benim kartı almaya gönlü yoktu. ama kocasına veriyorum. sonra da kartı tuttunuzmu diye de soruyorum. herhalde tutulmuştur. diye gönülsüzce cevap veriyor. Bu bayan torpille müdür oldu. Aslında benim olmam gerekiyordu. bütün şartlarım tutarken torpille onu müdür yaptılar. bilinç altı rüyasımı yoksa hayallerime kavuşabilecekmiyim.

 4. arzu karataş (29 Mayıs 2015 saat: 09:50)

  merhaba,rüyamda eski çalıştiğım işyerinde tekrar çalışıyorum.sekreter olarak çalışıyordum orda.fakat işyerinin düzeni,eşyaların yerleri değişmiş.bazı bölümleri yeniden düzenlemişler.ayrıca müdür yardımcısı beni telefonla arayıp arzu geç kaldın,işe gelsene diyor.bende seviniyorum.

 5. Akın (22 Nisan 2015 saat: 21:35)

  Rüyamda boş bir arazideyim çöl gibi ucsuz bucaksız dizlerimin üstüne çökmem gerektigini biri bana hissetirfi ve topraga diz üstü oturdum toprak kuruydu sonra sagıma ve soluma iki kişi geldi ama yüzlerine bakamıyordum dizlerimin üstüne çökmem gerektigini söyleyen hissiyat yüzlerine bakmamamı söylüyordu o yüzden kafam aşagı topraga çevirdim solumda beyaz entari giymiş elinde sopa olan biri sagımda kahve koyu tonlu entari giymiş sopalı biri vardı ama iksininde baston niyetine kullandıkları sopayı ve entarilerini görüyordum hiç konuşmuyorduk diz üstü topraktayken bana tepemden aşagı ömüme kuran gösterdiler ama sayfası açıltı kspagını görmedim ama kursn oldugunu biliyorum arapçaydı bende arapça bilmedigim için okuyamadım okumaya çalıştım ama nafile sonra okuyamayınca bana yerdeki topragı yememi istediler avuçlayp agzıma attım sonra iki yanımdaki kişiler kayboldu zoraki kafamı saga çevirdim arkadı dönük yürüyordu biri elinde sopası sonra yarım döndü yüzü sakallı elbisesi kahve saçları uzun biri aynı hz isa nın hiristiyanların fügür ettigi sıfatda biri 30 lu 40 yaşlarda biri tebesdüm etii ve önüne döndü gitti

 6. ebru (16 Nisan 2015 saat: 12:01)

  Rüyamda nişanlim ve tanimadigim bir kizla arabada geziyorduk sonra garaj gibi bir yere girdik çikarken görevliler durun dedi nişanlim durmadi ilerledi tlfnla k9nusuyordu önümüzdeki arabanin altina giriyorduk nerdeyse ve bağirdim o anda rüyama müdahale ederek garajda durdugumuz ana geri donduk gorevliler durdurdu nişanlim arkadaslarini çağırdı arabalari degistirdik ben korkmustum kaza olcak diyordum evime getirdi nişanlım bizi tektaş yüzüğum elime aldım kırildi eve girdim eski iş arkadaslarim erkek evdeydiler ve çok mutluydum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,