RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski İşyerini Görmek

Rüyada eski işyerini görmek, kişinin kendi ayakları üstünde durduğunu ve karşısına çıkacak olan fırsatları çok iyi şekilde değerlendireceğini ve yeni iş fırsatları yakalayacağını bildirir. Rüyasında eski işyerini gören kimse büyük bir iş teklifi alır ve hayatındaki büyük bir eksikliği tamamlama şansı elde eder. Kimsenin desteği olmadan her işi görmeye delalettir.

Rüyada İşyerinde Çalışıyor Olduğunu Görmek

Kişinin yepyeni bir hayata başlayacağını müjdeler. Yüksek bir mevkiye gelmiş arkadaşa sahip olunduğuna da işaret eden rüyanın tersine yorumunda ise kişinin altından kalkması güç bir borca gireceğine tabir olunur. Bazı yorumcular kişinin kendini çalışırken görmesinin işsiz kalacağına ve çok zor, sıkıntı dolu bir sürece gireceğine delalet ettiğine anlamlandırırlar. Çalışırken bir cihazın bozulup durduğunu gören kişi ise işinden olur veya çıkarılır.

Rüyada Çalıştığı İşten Kovulduğunu Görmek

Kişinin evliliğinde büyük ve derin çatlaklar olacağına ve boşanmalara yorumlanır. Aynı zamanda hamilelik ile ilgili sıkıntılar olacağına, öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine de tabir olur. Rüyada mevcut işinden kovulduğunu görmek kişi için sıkıntılara neden olur ve ters giden işlere işaret eder. Aynı zamanda hanenin üzerinde dolaşan karabulutların ve uğursuzluğun da habercisidir. Rüyasında işten çıkarılan kimse gerçek hayatta da bir işe vakıf olamaz ve sürekli iş değiştirdiğinden geçim sıkıntısı çeker.

Rüyada Yeni İşe Girdiğini Görmek

Rüyada yeni bir işe başladığını gören kimsenin hayatında kökten değişiklikler yaşanır. Genellikle kısmetin açılmasına yorumlanan rüya, kişinin iş alanında da başarılara imza atacağını ve kazancını artıracağını delalet eder. Aynı zamanda yeni işe giren kişi yeni bir evlilik yapar. Kişinin girdiği yeni iş memuriyet veya masa başında yerine getirilecek bir iş ise, o zaman yapılacak evlilik uzun ömürlü ve güzel olur. Fiziksel olarak güç harcanan bir işe girdiğini gören kimse, hanesinde geçim sıkıntısı yaşar ve maddi zorluklarla geçecek bir döneme girer.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!