RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Karısını Görmek

Rüyada eski karısını görmek, geçmişin aksine daha ferah günlerin kapıda olduğunu ve kişinin hayatında eksikliğini duyduğu her şeye kavuşacağını, talihinin de, şansının da açık olacağını bildirir. Karşılıksız veya platonik aşk yaşayan kişiler içinse sevgilerine karşılık bulacakları, sevilecekleri günlerin yaklaştığını, güzel bir beraberliğe adım atarak morallerinin düzeleceğini, hayata, işlerine daha sıkı tutunacaklarını ifade eder. Eski karısını görenlere geçmişte kalan, uzun süredir haber alınamayan sevdikleri birinden haber gelir. Kaygılı bekleyişlerin sonunda kişiye müjdeli haberler geleceğini ifade eden rüya, aynı zamanca maneviyatın güçleneceği, duygusal ilişkilerde aranılan huzurun bulunacağını bildirirken, sağlıklı ve mutlu zamanlar geçirileceğini tabir eder. Kolaylaşan işlere, hayat yüklerinin azalacağına ve yapılacak işlerden iyi gelirler elde edip, ailesini refah içinde yaşatmaya yorumlanır.

Rüyada Eski Karısını Ölmüş Görmek

Bir borcun yardım alarak kapatılacağına ve umulmadık birinden gelecek hediyeye alamettir. Gerçekte eski karısını rüyasında ölmüş görmek, bu kişiden gelecek yeni ve müjdeli bir haberi duymak, onunla irtibata geçmek anlamındadır. Görülen kişinin afiyette olduğuna ve hayatında her şeyi yoluna koyduğuna, sorunlarından kurtularak, sağlıklı günler geçireceğine yorumlanır. Güzel geçecek yıllara, görülen kişinin her isteğini elde edeceğine, özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına ve kişinin kırgın olduğu biriyle tekrar görüşmeye başlayacağına alamettir.

Rüyada Eski Karısını Hamile Görmek

Umut dolu, iyi haberler geleceğine ve kişiyi yeniden sevince boğacak gelişmelere yorumlanır. Olumsuz düşünülen veya geçmişte yarım kalmış bir işin yakın zamanda tamamına ereceğine ve kişiyi şaşırtacak gelişmeler yaşanacağına delalettir. Rüya sahibinin yakın çevresinden gelecek güzel duyumları, iyi gelişmeleri, keyif içinde geçirilecek bir süreci işaret eder.

Rüyada Eski Karısını Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçekte eski eşi olan kişiler için geçmişin izlerini henüz silemediklerini ve yaşananlar üzerine hala düşündüklerini, bazı pişmanlıkların varlığını bildirirken, eski eşe duyulan özlemin, hala var olan sevginin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!