RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Kaynana Görmek

Rüyada eski kaynana görmek, kişi için çok güzel haberlere ve gelişmelere, aile içinde huzurlu beraberliklere, akrabalarla sıkı fıkı olmaya işarettir. Evli kimseler için gerçek hayatta da kaynanalarından alacakları desteğin daimi olacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine tabir edilir. Kişi ölmüş eski kaynanasını rüyasında görürse, geçmişinde küskünlük yaşadığı biriyle karşılaşıp konuşur ve aradaki sıkıntılı durumu tatlıya bağlamak için adım atar. Eski kaynanasını ağlarken gören kişi değerli bir hediye alır ve sevinir. Kendisine sırt çeviren eski kaynana görmek ise, nedensiz bir kırgınlığın hasıl olacağı, aile içinde bir süreliğine tatsızlık olacağını, kişinin çabasıyla durumun yeniden eski haline döneceğini tabir eder.

Rüyada Eski Kaynana İle Kavga Etmek

Tam tersi yorumlanır ve kişinin kayınvalidesiyle arasındaki ilişkinin güzelleşeceğini, birbirleriyle yakın olacaklarını ve aralarındaki sevginin kıskanılacağını tabir eder. Eli dara düşenler için aileden gelecek yüklü bir yardımın şifa olacağına, kişinin tam umudunu yitireceği bir anda hızır gibi yetişecek sevdikleri sayesinde yüzünde gülücükler açacağına yorumlanır. Bekar kimseler için evlenecekleri kişinin ailesinden yana şanslı olacaklarını, düğünlerinde hiçbir aksilik çıkmayacağı gibi, kişinin her türlü arzusunun yerine getirileceğini işaret eder.

Rüyada Eski Kaynana İle Gezmeye Gitmek

Ailevi meselelerin konuşulacağı bir ortamda bulunacak rüya sahibinin duyacağı gurur verici sözler sayesinde sevineceğini, evli kimselerin eşleri tarafından korunup kollanacağını, bekarlar için de seçimlerinde her zaman hayırlı sonuçlar alacaklarını bildirir. Yuva sahibi olmak, birden fazla evlat büyütmek ve gelecekte daha iyi koşullarda yaşamak manasına gelir. Esenlik içinde yaşamak, aile şirketinde çalışmak veya aile üyelerinin de çalışma olanağı bulacağı bir iş yeri açmak manasına da gelir.

Rüyada Eski Kaynana Görmenin Psikolojik Yorumu

Başından bir evlilik geçmiş kimseler için yaşadıkları bazı olumsuzlukları geçmişte bırakamadıklarını ifade eder. Eski kaynana aynı zamanda evlilikten korkmanın, sorumluluk almakta çekingenlik yaşamanın da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Kaynana Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sibel (29 Kasım 2016 saat: 00:27)

  Altı yıl oldu eşimden ayrılalı…rüyamda eski kayinvalidemle bir otobüste yolculuk yapıyoruz. Kayinvalidemin kucağında 2 ila 3 yaş arası bir kız çocuğu yatıyor. Kayinvalidem çok üzgün ve bitkin görünüyor. Basini hic kaldirmiyor. Saçları çok dökülmüş, kellik başlamış. Hic konusmuyoruz hic bakismiyoruz.benim otobüste oldugumu biliyor bunu hissediyorum. Sonra otobüs duruyor ve iniyor.

 2. bahar (22 Ekim 2016 saat: 09:43)

  Rüyamda bir senedir boşandığım eşimi annesini babasını ve göremediğim oğlumu görrdüm kayınvalıdem önce bana kızdı sonrasında barısip elini öptüm oğlumda benı kuvcakladı eşimlede barısmısız ama eski bi evde gördüm bu haliöiz

 3. mehmet (23 Haziran 2016 saat: 11:58)

  2 senedir eşimden ayrıyım 6 aydır da resmi ayrıyım
  Bu gece kaynanamı kaynanamın anasını ve iki tane kız kardeşini rüyamda gördüm onlarla yemek yicektim herkes mutluydu sanki eski eşimle barışma noktasına gelmiştim ekmek almaya indim aşagıya ondan sonrasını hatırlamıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,