RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Kitap Görmek

Rüyada eski kitap görmek, manevi boyutu derin konular üzerine düşünmeyi gerektiren bir sürece işaret ederken, kişide yaşanacak değişimlerin gelecekteki önemli kararları da etkileyeceğini ifade eder. Aynı zamanda miras gibi bir meselenin kişinin ve ailesinin gündemine geleceğini, bu konuda anlaşmazlık yaşayan tarafların ikna edilmesi için konuşmalar yapılacağını, çareler aranacağını tabir eder. Geleneklerine bağlı, ailesine önem veren ve duygularını kolayca dışarı vuramayan rüya sahibinin her zorluğu tek başına üstlenip, her işin altından yalnız başına kalkmak istemesi nedeniyle bazı sağlık sorunları ile yüzleşmek zorunda kalacağını bildirir. Kimseden destek istemeyecek kadar onurlu bir yaşam sürmenin her zaman başını dik tutmasına sağlayacağını ve bu sayede insanların saygısını kazanacağını delalet eder.

Rüyada Yıpranmış Eski Kitap Görmek

Sürekli aynı şeyleri yaparak yeni sonuçlar almaya çalışmanın kişi için sadece vakit kaybı olduğunun altını çizen rüya iş konusunda geçmişe takılarak veya sürekli eski yöntemleri tekrarlayarak istenilen sonuca ulaşmanın mümkün olmayacağını ifade eder. Yıpranmış ve sayfaları eksilmiş kitap bazı hatalardan gerekli dersleri almayan kişilerin yeniden aynı problemlerle karşılaşacaklarını tabir eder. Yıpranmış eski bir kitabı okuduğunu görmek ise bir alimle tanışmaya, işinin ehli kimselerden dersler, öğütler almaya yorumlanır.

Rüyada Eski Kitap Satmak

Üniversitede okutman olmak, öğretmenlik veya danışmanlık yapacak olmaya veya bu alanlarda eğitim almaya, yüksek lisans, doktora çalışmaları için yurt dışına çıkmaya alamettir. Rüya sahibi için hem çok yeni iş imkanlarının kapıda olduğuna, hem de bugüne kadar edindiği bilgiler sayesinde para kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Eski Kitap Görmenin Psikolojik Yorumu

Gizli saklı işlerden rahatsızlık duyan ve aslında aşırı meraklı olması nedeniyle tüm detaylara vakıf olmaya can atan kişileri ifade eder. Çevresinde olup biten her şeye müdahale etmek veya her konuda bilgi sahibi olmak arzusunun tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!