RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Kız Arkadaş Görmek

Rüyada eski kız arkadaş görmek, daha önce beraber olunan veya nişan yapılan bir kimseyle tekrar barışmak ve evliliğe giden adımlar atmak konusunda uzlaşmaya varmak demektir. Gurur verici işler yapmak için eski hayatına son verecek olan rüya sahibinin işe yanlış arkadaş çevresini temizlemekle başlayacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, kurslara veya seminerlere katılacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına alamettir. Olanakların artmasıyla beraber kısmetlerin de çoğalacağı güzel bir dönemi haber veren rüya, kişinin hedef belirleyerek bir an önce kendisine başarıya götürecek bir yolda ilerlemeye başlayacağını, kendisindeki bu değişimin çevresi ve özellikle ailesi tarafından hoş karşılanacağına tabir edilir. Geçmişte iyi arkadaş olunan ancak sonrasında bağların kopması nedeniyle görüşülemeyen biriyle aniden karşılaşarak sevinmek manasına da gelir.

Rüyada Eski Kız Arkadaşla Evlenmek

Genellikle tersine yorumlanır ve kişi bekarsa, karşısına hep hayal ettiği gibi birinin çıkacağına alamet eder. Özellikle bekar erkekler için annelerine benzeyen ve huy olarak da muhlis, anlayışlı ve kıskanç olmayan, aklı başında bir genç hanımla tanışmak manasındadır. Kişinin çekici ve güzel göründüğü bir dönemde bulunduğuna ve çok fazla beğeni topladığına, kısmetli bir dönemde olması nedeniyle girdiği her ortamda aşırı popüler bir hale geleceğine de tabir edilir. Aşk hayatına fazla zaman ayırmak nedeniyle iş ve aile sorumluluklarını ihmal etmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Eski Kız Arkadaşla Konuşmak

Kişinin daha önce önyargıyla baktığı bir insanla iş konusunda ortaklık yapacağına ve zamanla doğru karar verdiğinden emin olarak o kimseyle yoluna daha emin bir şekilde devam edeceğine tabir edilir. Bekar kimseler için karşılarına çıkan bir kısmetten dolayı akıllarının karışacağına ve iki kişi arasında kalınacak bir aşka yelken açılacağına, bu durumun duygusal açıdan kişiyi uzunca süre meşgul edip, rahatsızlık vereceğine de delalettir.

Rüyada Eski Kız Arkadaş Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle sonu hüsranla biten ve ayrılık yaşanan ilişkiler sonucu kişilerin eski kız arkadaşlarını görmelerinin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!