RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Koca Görmek

Rüyada eski koca görmek, rüya sahibinin başına iş açacağı olaylara karışacağı, kendisi ile ilgili olmayan bir durumda durup dururken suçlu duruma düşeceği ve güçlüklerle karşılaşacağı anlamına gelir. Kendisini aklamak için mücadele vermek anlamına gelen rüya, evli kimseler için aşırı kıskanç ve şüpheci bir eşe sahip olmak, bu yüzden de sık sık kavga etmek şeklinde de yorumlanır. Bekar biri eski koca görürse, daha önce ayrıldığı biri ile yeniden bir araya gelir ancak bu ilişki yürümez ve tekrar yolları ayırmak zorunda kalırlar. Eski koca görmek genellikle sevimsiz ve istenmeyen durumlar yaşamak, kişinin can sıkıntısı içinde kalması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eski Kocayla Konuşmak

Eski kocayla konuştuğunu gören kimseler iş konusunda bir değişiklik yaparak daha önce çalıştıkları işyerinde yeniden işe başlarlar. Kendi işi olanlar ise, mevcut işine ek olarak başka bir iş dalına daha girişirler ancak istediklerini elde edemezler. Bekarlar için geçmişten gelen bir olayın kişiyi bugün yeniden rahatsız edeceği, uzunca bir süre bu sorundan kurtulmak için mücadele verileceği anlamına gelir.

Rüyada Eski Kocayla Buluşmak

Rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırrının ortaya çıkması, en yakın arkadaşları ve sevdikleri tarafından eleştiri yağmuruna tutulması ve hoşa gitmeyen pek çok yalan söylemek zorunda kalması anlamına gelir. Eski kocayla buluşmak genellikle çevrenin ve ailenin hoşuna gitmeyecek, onları rahatsız edecek davranışlarda bulunmak, söz dinlememek ve başına buyruk hareket edip sonunda zararlı çıkmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Eski Koca Görmenin Psikolojik Yorumu

Her türlü yeniliğe ve değişime kendisini kapamış, genellikle bildiği yoldan şaşmayan ve başkalarının önerilerine de kulak tıkayan insanların ruh dünyalarını simgeler. Kendine has küçük bir dünyada yaşayan, fildişi kulesindeki rahatını bozmak istemeyen garantici kişileri temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: