RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Mahalle Görmek

Rüyada eski mahalle görmek, takıntıları yüzünden kişinin sürekli problem yaşayacağını, kendisine yardımcı olmak isteyen insanlarda dahi art niyet ya da bir menfaat arayacağını, bu davranışları ve bakış açısı yüzünden de sevilmeyen, yalnız bir insan haline geleceğini bildirir. Geçmişin izlerini silemeyen kişinin geleceği konusunda çekingen davranacağını ve aslında kendisi için çığır açacak pek çok fırsata kapalı kalarak elinin tersiyle geri çevireceğini bildirir. Aşırı sabit fikirli davranışlardan uzak durulması gerektiğini ve kişinin yeniliklere kapısını açmasının iyi olacağını da bildiren rüya, eve gelecek olan bir kimsenin vereceği iyi haberler sonunda sevinç gözyaşları döküleceğinin de alametidir.

Rüyada Eski Mahalleye Gitmek

Vefalı ve iyi bir evlat olunduğunun işaretidir. Özellikle anne ve babasına hayattayken gereken değeri veren, onlara olan sevgisini her şekilde dile getiren rüya sahibinin hayata atılırken her zaman aile desteğini de arkasında hissedeceğinin alametidir. Eski mahalleye gitmek kişinin dostluklarının ve arkadaşlıklarının da baki olacağını ve her fırsatta arkadaşları ile bir araya gelerek geçmişi yad edeceğini, ruhsal olarak güçlü ve kendisine güvenen biri olması neticesinde her zaman kararlı bir kişilik sergileyeceğini de bildirir.

Rüyada Eski Mahalleye Taşındığını Görmek

Planların bozulması ve istenmeyen şekilde başa dönmek şeklinde yorumlanır. Özellikle kişinin uzun süre çaba gösterdiği fakat izlediği yol açısından yanlış olan bir işten vazgeçmek zorunda kalacağına, yol ayrımlarına veya kişinin geleceği için başka bir düşünce içine gireceği anlamına gelir. Bu rüya iş değişikliğinin yanı sıra kişinin ikinci bir mesleğe sahip olmak için arayışlara girişeceğini ya da kurslara, eğitimlere katılacağını da tabir eder.

Rüyada Eski Mahalle Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini sadece geçmişinde, ailesinin yanında veya güvendiği insanlarla beraberken güvende hisseden kişilerin her ortama uyum sağlayamayan bir kişiliğe sahip olduklarının sembolüdür. Yeniliklere açık olamayan veya sabit fikirleri yüzünden kendisini geliştiremeyen insanları da sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Mahalle Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. berat (22 Temmuz 2016 saat: 01:52)

  ben diyarbakir surda dogdum buyudum 1 sene oldu surdan tasinali ve ruyamda eski mahalemi arkadaslarimi gordum fakat her taraf yikilmisti cok tuhaf bir ruyaydi o Tum arkadaslarim ordaydı yuruyorduk geziyorduk ve egleniyorduk

  yanitlarsanz cok sevinirim Saygilarimla :)

 2. Halil (26 Haziran 2016 saat: 12:54)

  Rüyamda nisanlimdan ayrilmisim ve cocuklugumuzda ve universite yillarimda yasadigim mahalleye tasinmisiz ve cocukluk askim olan kizi annem sozlu olarak istiyor telefondan kaesi tarafta memnuniyetle veriyor. Sonra balkon gibi biyere cikiyorum annemle konusayim diye annem asagi inmis oluyor ve komsularla konusurken ablam erik toplamaya gitmis komsulara o gelip diyorki annem komsulara her ay trilyonlar kazandigini soyluyormus falan diyor. Sanada isyeri acacakmis filan diyor. Bende mevcut nisanlimla barisirmiyim ki acele etmesekmi diyorum ablama uyaniyorum sonra.
  Nedir bunun yorumu?
  Saygilar.
  Birde son gunlerde
  Catidan catiya atliyorum nisanlimla biseylerden kaciyoruz. Bunu gordum birkackez.
  Ve birde 3 kopek var
  Elimde tasla au var ilk 2 tanesini su ile kovaliyorum
  3. (Beyaz) uzerime atliuor ama karsilik vermeden uyaniyorum. Bu euyalari sık sık göruyorum.
  Simdiden tesekkur ederim saygilarimi sunarim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,