RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Müdür Görmek

Rüyada eski müdür görmek, işlerde çıkacak tatsız gelişmelere ve kişinin hiç hesapta olmayan sorunlarla mücadele etmek zorunda kalacağına, özellikle iş konusunda güvendiği bir kimsenin kendisine yanlış yapmasına ya da işin ortasında gitmesine alamettir. İş yaşamını alt üst edecek olaylara alamet olan rüya, evrak konularında kişinin başının ağrıyacağına, ihalelerde gerekli titizlik gösterilmediği için başarısız sonuçlar alınacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Müdürle Toplantıya Girmek

Sürekli olarak kişinin karşısına getirilen bir başarısızlığa ya da geçmişte yapılan bir hataya alamet olan rüya, giderek sinirleri bozulan kişinin çevresine aşırı agresif şekilde davranmasına tabir edilir. Anlayışsızlıklar ve hoşgörüden yoksun ortamlarda bulunmanın rüya sahibinin psikolojisini olumsuz etkileyeceğini ve işine gücüne konsantre olamayacağına, moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına da tabir edilir. Rüya sahibinin sevmediği kişilerle çalışmak zorunda kalacağına ve bir süre boyunca ses çıkarmasa da daha sonra tahammül sınırını aşacak olaylar yaşayacağına ve bulunduğu ortamdan uzaklaşmanın yollarını arayacağına delalettir.

Rüyada Eski Müdürle Tartışmak

İyiye yorulmaz ve genellikle kişinin işine son verilecek kadar büyük bir şanssızlık yaşaması anlamına gelir. Kendisinden kaynaklanan ya da başkalarının yaptığı ancak rüya sahibinin sorumluluğunda olan bir hatadan kaynaklanan sorunların başına iş açacağına da tabir edilir. Eski müdürle tartıştığını gören boşanmış kişilerin çocukları ile ilgili velayet davaları gündeme gelebilir ya da eski eşe para ödemek zorunda kalınabilir. Resmi makamlar tarafından verilen bir cezaya ya da gecikmiş borçlardan dolayı alınacak ihtar mektubuna, tazminatını alamamaya alamet olan rüya sıkıntılı, uğursuzluklarla dolu bir dönemi işaret eder.

Rüyada Eski Müdür Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşk konusunda karşısındaki kişileri genellikle önceki sevgililerine veya ilişkilerine benzeten, onlarla kıyaslayan rüya sahibinin istediği gibi kalıcı bir beraberlik yaşayamamasının nedenini kendi hareketlerindeki kusurlara değil de, karşı tarafa yüklemesi ve özeleştiri yapmaması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Eski Müdür Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sinem (30 Mart 2016 saat: 05:58)

    selam aleykum ben rüyada eski müdürlerimin birlikde toplanti yapdiklarini ve sonda ilk müdürümun yerde yatakta uyudugunu benim gidisimle uyandigini ve ayak tarafinda kizlari uyuyordu küçük olan uyandi ve ben kucagima aldim bizim sesimize müdürüm uyandi biraz könüsduk ardindan kendimi yolda yürürken buldum ve kizlar konusuyorlardi eski sevgilimin annesiyle ve yeni sevgilisiyle beraber yurt disina gittigini söylediler yani evleniyormus ve içerimden olmaz olamaz diyordum ve uyandim. yotum için önceden tesekkürler.

  2. cenker (22 Şubat 2016 saat: 16:09)

    s.a ruyamda eski cok sevdigim bir arkadasimi beyaz bir arabanin icinde yaninda bir kac kisi ile birlikte geldiklerini gordum. arabayi tanimadigim sarisin bir erkek kullaniyordu. sonra arkadasimi gorunce arabanin onunu kestim ve selamlastiktan sonra arabadan inip yanima geldiler . onlara burada ne aradiklarini sordum ve o esnada elimde bir kisa namlulu tufek vardi kaldirima dogru ilerlerken birlikte tufegi yere attim. bos bir arazi gibi bir yerdi fakat etrafta insanlar ve gece kondu diye tabir ettigimiz evler vardi .konusurken arkadan bir ses duydum basimi saga cevirdigimde eski genel mudurumun elini bana dogru uzatarak geldigini gordum cok sevincliydi ve konusamiyordu hos geldin seni tekrar aramizda gormek cok guzel demeye calisiyordu bende elini siktim ve bana sarildi hos bulduk dedim gerisini hatirlamiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,