RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Okul Arkadaşı Görmek

Rüyada eski okul arkadaşı görmek, genellikle keyifli zamanlara, her türlü stresten uzak ruh haline işaret edilir. Eski okul arkadaşını neşeli, mutlu şekilde görmek bu kişiden gelecek iyi haberlere veya görülen arkadaşın özel hayatlarındaki bir mutluluğa ortak olmaya alamettir. Hem rüya sahibini, hem de görülen kişiyi ilgilendiren güzel olayların habercisi olduğu gibi, rüya sahibinin ticaretle uğraşması halinde başarılı olacağına, çevresinin genişleyeceğine tabir edilir. Birbirinden farklı kültürlere ait pek çok kişi ile tanışmak, yapılan işi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve hedeflenenden daha fazla para kazanmak demektir. Eski okul arkadaşını üzgün gören kişilerin can sıkıcı bir haber alarak bir süreliğine üzüntü çekeceklerine yorumlanır.

Rüyada Eski Okul Arkadaşıyla Buluşmak

Bir ortamda kişiyi sevindirecek ve aynı zamanda şaşırtacak güzel gelişmelerin olacağını, girilecek bir toplantıdan müspet sonuçlar alınacağını bildirir. Daha önce çalışılan bir işten teklif geleceğine veya bu işe geri dönüleceğine yorumlandığı gibi, geçmişte kalan ilişkilerin yeniden gündeme geleceğini, kişi bekar ise ayrılmış olduğu biriyle yeniden görüşmeye başlayacağını tabir eder. Geçmişle olan bağların kuvvetleneceğini, alınacak kararların önceki yaşanmışlıklardan etkileneceğini delalet eder.

Rüyada Eski Okul Arkadaşıyla Kavga Etmek

Kötü niyetle olmasa dahi, düşünmeden konuşmak suretiyle kişinin yakın dostlarını kıracağını veya onlarla ilişkilerine zarar vereceğini, bir süreliğine oluşan kırgınlık ve küskünlüğün tahmininden daha uzun süreceğini ifade eder. Ortaklıkları olan kişilerin tek başlarına hareket etme kararı alarak ortaklıktan ayrılacaklarına, aile içinde gerginlik veya tartışmaların yaşanacağına tabir edilir. Evliliklerde sorunlara, genel anlamda ikili diyaloglarda yaşanacak problemlere haber verir.

Rüyada Eski Okul Arkadaşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Her yönden mutlu ve keyifli geçen öğrenim günlerine duyulan hasretin, kişinin yeniden geçmişe dönme isteği yaşadığının ve bu günlerden kalan kimselerle hala sıkı bir bağ içinde olmanın işaretidir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu ortamdan şikayet etmese de, eski günlerde daha mutlu olduğunu düşündüğünün işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!