RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Para Görmek

Rüyada eski para görmek, kişinin pek çok eski düşmana sahip olduğunu ve bu kimselerin yakın zamanda kişiye karşı hamlelerde bulunup, zarar vereceğini işaret eden önemli bir rüyadır. Rüyada görülen eski para bakır ise, bir kadın tarafından istenmeyen zor bir duruma düşürüleceğinin ve dedikodulara maruz kalıp mevcut aile yaşamının da büyük sıkıntılara gireceğinin delaletidir. Rüyada görülen eski para altın ise, bu kişinin zor günlerinde çok sağlam bir dostu tarafından büyük bir iyilikte bulunulup, kişiye destek olacağına tabir olur. Rüyada çamura bulanmış eski para görmek, kişinin kanuni olarak sorun yaşayacağına ve hapse gireceğine işarettir. Üzerindeki yazılar silinmiş olan eski para görmek ise, rüya sahibinin sönmüş bir aşkı yeniden başlatacağını ve gönül maceraları yaşayacağını, aile saadetini bozacağını bildirir.

Rüyada Eski Para Bulmak

Rüyasında bir definede eski para bulan kişi, geçmişte yaptığı bir günahtan dolayı büyük bir sıkıntı yaşar. Sokakta eski para bulan kişinin hayatına ahlaksız ve kötü huylu bir kadın girer ve elde avuçtaki tüm mallar satılır. Maddi ve manevi olarak kişinin borçlu, sıkıntılı ve belalı günler geçireceğine yorumlanır. Evin içinde bulunan eski para ise, kişinin aile veya akraba çevresinde büyük bir düşmanı olduğunu ve kötülük göreceğini işaret eder.

Rüyada Eski Para Sahibi Olmak

Bir türlü bitmeyen dertleri ve yeniden başlayan sıkıntıları işaret eder. Bazı durumlarda kişilerin sahip olduğu evlatlarından düşmanlık ve kötülük göreceğine, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına da yorumlanır. Rüyasında eski para sahibi olan kişi, düşmanları ile büyük bir kavgaya tutuşur ve yenilir. Genellikle düzenin bozulacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına işaret eden rüya, günahkar ve hile dolu bir hayata sahip olunduğuna da tabir olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Eski Para Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Dilber (15 Kasım 2016 saat: 21:16)

  Rüyamda arkadaşlarımla dalis yapıyorduk bir kanalda milyonlarca tarihi para vardi dalip dalip paralari aliyorduk sonra arkadasim bir cuval para alip beni birakti sonra ben nefes almak icin disari ciktigimda kanala tel orguler koymuslaedi bende paralari almak icin baska bir kanaldan gittim birkac saat orada kaldim sonra zabita geldi

 2. engin (31 Temmuz 2015 saat: 18:30)

  Rüyamda, peygamber efendimiz ile birlikteydim. Bana oğlu gibi bakıyordu. çok üzüntülüydü ve beni sürekli koruyordu. Aynı evde kalıyorduk ve bir gün ateş topları bizim evimiz dışında bir çok evi yakıp kül etti. Peygamber efendimiz bana öleceğimi söyledi ancak öldükten sonra tekrar dirileceğimi söylüyordu. Benim tekrardan dirilmem için lazım olan tıbbı bitkileri almam için bana para verdi. Ben parayı aldım. para eski devirdeki paralar gibi, yuvarlak ve yazısız ortada büyük yuvarlak bir para etrafında küçük beş altı yuvarlak sanırım gümüşten paralar. beşi biryerde gibi.

  bayram akşamı da yine peygamber efendimizi gördüm elinde gümüş bir kupa vardı ve bana ‘Allah u Teala senin oruçlarını kabul etti’ dedi. sanki benim oruçlarımı o kupanın içerisine koyarak rabbimizin katına çıkardı.

  Bu iki rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 3. tolga (20 Mayıs 2015 saat: 10:08)

  Ruyamda sınıf gibi bir yerdeyim.bulunduğum sınıfta benim dışımda da tanımadığım kimseler var.sıramın üzerinde eski bir gazete küpürü durmakta.arka sıralardan süleyman demirel bir öğretmen gibi yanıma gelerek masanın üzerindeki gazete küpürünü işaret ederek bana kopya çekiyorum muamelesi yaptı.daha sonra sıranın altından deste deste tarihi kağıt para gördüm.onları alıp cebime koydum.

 4. gökhan (17 Mart 2015 saat: 12:49)

  Selamlar;
  Rüyamda bahçe gibi bir yerde eskiden sınıf arkadaşım olan bir kızla, benim ttanimadigim bir arkadaşı yanıma geliyor. Sınıf arkadaşım olan kız bana birşey soruyor ben de yapmadigim halde yaptım diyorum, aramızda bir bağ olmasını engelleyecegimi düşünüyorum o sırada. Daha sonra birden bir merdivenin başında en yakin çocukluk arkadaşım altin yüzükler veriyor bana abisinin nisanindaymisiz sanki bende kalsın der gibi, bir bakıyorum ki sağ cebim altın yuzuklerle sol cebim de gümüş yüzüklerle dolu.
  En sonda eskiden oturduğumuz mahallede bir sokakta yürürken eski ve yeni madeni paralardan buluyorum. Parasız olduğum için alıyorum ancak orda beni gören bir adamdan utandigim için eski para koleksiyonu yaptığımı soyleyip gulerek gidiyorum. Bu anlattıklarım farklı rüyalar gibiydi sınıf arkadaşım, yüzük bir de para fakat arka arkaya gördüm. Yorumlariniz z için teşekkürler.

 5. engin (25 Ocak 2015 saat: 13:27)

  Rüyamda sigara alıyorum paket te kırık sigaralar küflenmiş ıslak sigaralar var. kardeşim sigarayı aldığım yere götürüyor ve bana parasını geri getiriyor. ama getirdiği paralar eski 1000 lira 250000 lira 100000 lira ve bilmediğim 2 tane daha yeşil renkli kegit para ve metal paralar getiriyor

 6. musa (22 Kasım 2014 saat: 07:44)

  iyi günler ben rüyamda atm den para çekmek için kartımı takıyorum ve atm den üst kısım ortadan alttan sürekli para veriyor ne yapacağımı şaşırıyorum işlem bir kez yapıyorum ama sürekli geliyor ilginç olanıda şu eski 7 sıfırlı olan paralarda içinde var 1000 türklirası 250000 bintl lerde yeni 100 200 liralarda karısık ne yapacağımı şaşırıyorum hepsininde çekildi fişide var bir sfer fişe göre geri yatırıyorum gerisi elimde dolu yanımdada annem ve kardeşlerim vardı avm den çekiyorum açıklarmısınız lütfen ??

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,