RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Para Görmek

Rüyada eski para görmek, kişinin pek çok eski düşmana sahip olduğunu ve bu kimselerin yakın zamanda kişiye karşı hamlelerde bulunup, zarar vereceğini işaret eden önemli bir rüyadır. Rüyada görülen eski para bakır ise, bir kadın tarafından istenmeyen zor bir duruma düşürüleceğinin ve dedikodulara maruz kalıp mevcut aile yaşamının da büyük sıkıntılara gireceğinin delaletidir. Rüyada görülen eski para altın ise, bu kişinin zor günlerinde çok sağlam bir dostu tarafından büyük bir iyilikte bulunulup, kişiye destek olacağına tabir olur. Rüyada çamura bulanmış eski para görmek, kişinin kanuni olarak sorun yaşayacağına ve hapse gireceğine işarettir. Üzerindeki yazılar silinmiş olan eski para görmek ise, rüya sahibinin sönmüş bir aşkı yeniden başlatacağını ve gönül maceraları yaşayacağını, aile saadetini bozacağını bildirir.

Rüyada Eski Para Bulmak

Rüyasında bir definede eski para bulan kişi, geçmişte yaptığı bir günahtan dolayı büyük bir sıkıntı yaşar. Sokakta eski para bulan kişinin hayatına ahlaksız ve kötü huylu bir kadın girer ve elde avuçtaki tüm mallar satılır. Maddi ve manevi olarak kişinin borçlu, sıkıntılı ve belalı günler geçireceğine yorumlanır. Evin içinde bulunan eski para ise, kişinin aile veya akraba çevresinde büyük bir düşmanı olduğunu ve kötülük göreceğini işaret eder.

Rüyada Eski Para Sahibi Olmak

Bir türlü bitmeyen dertleri ve yeniden başlayan sıkıntıları işaret eder. Bazı durumlarda kişilerin sahip olduğu evlatlarından düşmanlık ve kötülük göreceğine, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına da yorumlanır. Rüyasında eski para sahibi olan kişi, düşmanları ile büyük bir kavgaya tutuşur ve yenilir. Genellikle düzenin bozulacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına işaret eden rüya, günahkar ve hile dolu bir hayata sahip olunduğuna da tabir olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!