RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Patronu Görmek

Rüyada eski patronu görmek, genellikle iş hayatıyla ilgili sorunlar olduğuna işaret eder. Rüya sahibi, mevcut iş yaşantısından ya da iş yerindeki insanlardan memnun değildir. Kendisine karşı olan tavırlar bunda önemli rol oynayacaktır. Bu nedenle rüya sahibi eski iş yerine karşı bir özlem duyacaktır. O iş yerindeki arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelebilir.

Rüyada İşe Alındığını Görmek

Rüyada işe alındığını görmek, yaşanılacak ani değişikliklere yorumlanır. Rüya sahibi, beklemediği anlarda birden bire bazı şeylerle karşılaşacak ve hayatında farklılıklar yaşayacaktır. Kendisine tecrübe olacak ve hayatını değiştirecek olaylar rüya sahibini sevindirecektir. Çevresindeki inşalar tarafından saygı duyulacak işlere imza atacak ve iş hayatında da aranan eleman olacaktır.

Rüyada Patronu Görmek

Rüyada mevcut patronunu gören kimse, çok çalışkanlığı ve enerjik tavırlarıyla bilinir. Rüya sahibinin kendisine olan güveni, başarmayı arzu etmesi onu belli yerlere getirmeye yardımcı olacaktır. Kişi kendi yaşantısında önemli değişiklikler yapma isteğinde olacaktır. Hayatına renk katarak daha çok zevk almak ve daha başarılı olmak için adımlar atacaktır.

Rüyada İş Görüşmesi Yapmak

Rüyada iş görüşmesi yapmak, yaşantıdan duyulan bıkkınlık ve yaşamdan sıkılmaya delalet eder. Rüya sahibi yaşadığı çevreden sıkılıp yeni çevre edinmek ve yeni ortamlar görme ihtiyacı hissedecektir. Bunun için bazen bulunduğu yerden uzaklaşacaktır. Kendisine vakit ayırarak hoşlandığı şeyler yapacaktır. Kafasını meşgul eden olayları bir süreliğine silip onlardan uzaklaşacaktır.

Rüyada Maaş Almak

Rüyada maaş aldığını görmek, iyi şeylere yorulur. Kişinin, maddi gelirinde bir değişiklik olmasa da ferah düzeyi yükselecektir. Eğer rüya sahibi işsiz ise, sürekli gelir sahibi olacağı bir işe girecektir. Artık güvencesi olacaktır. Rüya sahibinin parası ve işi varsa, bir anda elden yüklü bir miktar para çıkacaktır ancak tekrar bu para elde edilecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!